REKLAMA

Z pakietem komendanta zejdziesz do chodników

Od poniedziałku, 18 maja, można zwiedzać chodniki kontrminowe w kłodzkiej twierdzy. A jest co zobaczyć, bo to jedyny taki podziemny labirynt w Polsce. Przejściu przez niego zawsze towarzyszą wyjątkowe emocje.

Zwiedzanie (maksymalnie 15-osobowe grupy) odbywać się będzie w towarzystwie przewodnika, który z pewnością zaspokoi ciekawość wszystkich zwiedzających. Wejście do chodników kontrminowych odbywa się o pełnych godzinach. Aby skorzystać z oferty, należy wykupić Pakiet Komendanta, który prócz wejścia do chodników kontrminowych pozwala na indywidualne zwiedzanie górnej części fortyfikacji. Pakiet Komendanta można nabyć przez internet (poprzez stronę https:// bilety.twierdza.klodzko.pl/) dla następujących godzin: 12:00 i 13:00 od poniedziałku do czwartku; 12:00, 14:00 i 16:00 od piątku do niedzieli.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Z pakietem komendanta zejdziesz do chodników

FB/Michał Piszko

Trwa budowa ul. Widokowej. W najbliższym czasie rozpocznie się także modernizacja ul. Dusznickiej, na odcinku od stacji paliw do ronda Orląt Lwowskich.
Przy cmentarzu, na skrzyżowaniu ul. Dusznickiej z ul. Spółdzielczą i ul. Korytowską powstanie rondo, które z pewnością ułatwi włączanie się do ruchu.
Modernizacja ul. Dusznickiej potrwa do końca roku. - Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość, bo czekają nas utrudnienia w poruszaniu się samochodem
w tym obszarze - poinformował burmistrz Michał Piszko.

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×