REKLAMA

„Po drodze” do gminy Kłodzko

Gmina Kłodzko

Wciąż rozwijająca się infrastruktura gminy Kłodzko

Podobno „nikt nie wie, dokąd zap­ro­wadzi nas dro­ga, póki nie sta­niemy u celu”. Tym celem w gminie Kłodzko jest na pewno wciąż rozwijająca się infrastruktura. Zdecydowanym sukcesem są pozyskane środki finansowe na generalny remont dróg Święcko-Gorzuchów i Szalejów Dolny-Mikowice (przy stacji paliw „Orlen”).
„Nierówności” w nawierzchni wreszcie zostaną zastąpione asfaltem, co nie tylko podniesie walory estetyczne miejscowości, ale także przyczyni się do polepszenia jakości życia mieszkańców. Zadania będą realizowane w 2017 roku w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, a łączna kwota dofinansowania wyniesie niespełna milion złotych.
Ponadto obecnie w trakcie remontu jest również droga gminna przy ul. Fabrycznej w Ołdrzychowicach Kłodzkich. Wnioskowana wartość zadania przekracza 600 tysięcy złotych. Gmina Kłodzko pozyskała wsparcie w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury drogowej na lata 2016-2019.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): „Po drodze” do gminy Kłodzko

foto: dolny-slask.org.pl

Stowarzyszenie Przyjaciół Bystrzycy Kłodzkiej wystąpiło w sprawie miejskiego kąpieliska na Górze Parkowej do konserwatora zabytków. Jest już decyzja: basen nie zostanie wpisany do rejestru zabytków

foto: ilustracyjne
pixabay.com

Gmina Kłodzko wciąż ma ujemny przyrost naturalny.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×