REKLAMA

Policjanci po pościgu zatrzymali pirata drogowego

Policjanci z Komisariatu Policji w Kudowie Zdroju po widowiskowym pościgu zatrzymali kierowcę Opla, który porzucił pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo

W dniu 6 lipca br. policjanci w czasie patrolowanie ulic Kudowy Zdroju zauważyli znanego osobiście mężczyznę, który kierował pojazdem należącym do innej osoby z założonymi własnymi tablicami rejestracyjnymi. Podjęli próbę zatrzymania pojazdu do kontroli. W wyniku tego kierujący rozpoczął widowiskowy rajd ulicą jednokierunkową wykonując zakazane manewry. Po dojechaniu do końca utwardzonej drogi kierujący porzucił pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo. Prawidłowe i sprawne działanie policjantów doprowadziło do obezwładnienia kierującego, który w myśl obowiązujących przepisów popełnił przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo brawurowy kierowca odpowie za serię wykroczeń i brak wymaganych dokumentów pojazdu.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Policjanci po pościgu zatrzymali pirata drogowego

500 złotych mandatu i 6 pkt karnych – taki jest przykry bilans wymuszenia pierwszeństwa, którego dopuściła się 42-letnia mieszkanka Opola, wizytująca Kłodzko.

Ogromne szczęście miał 17-latek, który zderzył się z pędzącym motocyklem.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×