REKLAMA

Nowa świetlica w Marcinowie

Nie sztuką jest napisać projekt… sztuką jest zrobić to w taki sposób, by otrzymał dofinansowanie

W naszej gminie odpowiedzialny jest za to Referat Rozwoju Lokalnego, który dba, aby worek z pieniędzmi unijnymi trafiał właśnie w nasze ręce. I tak oto mamy kolejny sukces, czyli środki na realizację zadania pn. „Budowa świetlicy wiejskiej w Marcinowie wraz z zagospodarowaniem terenu rekreacyjnego”.
Wszystko to w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia Kłodzka Wstęga Sudetów Lokalna Grupa Działania. Całkowita wartość projektu wynosi 394 784,14 zł, z czego 251 200,00 zł to kwota uzyskanego wsparcia.
Umowę w tej sprawie oficjalnie podpisali 2 czerwca Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Ewa Mańkowska oraz Wójt Gminy Kłodzko Stanisław Longawa. Nowe miejsce spotkań mieszkańców Najpiękniejszej i Najbardziej Aktywnej Wsi Gminy Kłodzko 2016 roku będzie wyposażone w meble oraz podstawowy sprzęt AGD i RTV. Tuż obok powstanie siłownia zewnętrzna, a plac zabaw wzbogaci się w piramidkę linową.
Zdradzimy Państwu, że to nie jedyne środki, które udało nam się pozyskać w ostatnim czasie… ale o tym już niebawem!

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Nowa świetlica w Marcinowie

Obrazek użytkownika kontrkandydat potrzebny
  • kontrkandydat p...
  • 23-07-2017

kanalizacja i pobocza pieszo rowerowe bieżące remonty dróg A min.przerost zatrudnienia w gminie przejada powyższe.

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×