REKLAMA

Drogowe utrudnieia na granicy

Możliwe utrudnienia w ruchu na przejściu granicznym w Kudowie Słone

Od 1 czerwca 2016 roku po czeskiej stronie, na nachodzkim odcinku drogi nr 33 (E-67) rozpoczęły się inwestycje związane z pracami drogowymi. W związku z tym mogą nastąpić utrudnienia w ruchu kołowym w postaci wydłużenia się czasu oczekiwania na przejazd w obu kierunkach. Może przyczynić się to do blokowania się ruchu na drogach krajowych nr 8 i nr 33 w województwie dolnośląskim. W związku z planowanym remontem, strona czeska planuje ograniczyć ruch pojazdów przez w/w przejście graniczne i skierować część ruchu na przejścia graniczne Harrahov-Jakuszyce (DK 3), a od strony południowej na kierunek Ostrava.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Drogowe utrudnieia na granicy

Patryk Wild, radny sejmiku województwa dolnośląskiego spotkał się z władzami gmin Nowa Ruda i Radków. Omawiano koncepcję przejęcia linii kolejowej od samorządów i ponownego uruchomienia Kolei Sowiogórskiej. Ujawniamy pierwsze szczegóły tej reaktywacji.

Magdalena Wielczyk to pierwsza w historii Kolei Dolnośląskich kobieta, która poprowadzi pociągi i szynobusy w białożółtych barwach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×