REKLAMA

Kreatywnie z robotyką

W Bibliotece Publicznej gminy Kłodzko w Ołdrzychowicach od listopada 2018 odbywają się warsztaty z robotyki i programowania, prowadzone przez Michała Fiedukiewicza z Firmy Technokracja.

Celem zajęć jest kształtowanie postawy twórczej oraz wprowadzenie w podstawy budowania prostych robotów i programowania ich tak, żeby wykonywały określone zadania. Podczas warsztatów dzieci korzystają z zestawów edukacyjnych Lego Education, a w przypadku robotyki – z komputerów. Organizatora cechuje wiara w to, że każde dziecko ma szansę na rozwój i wykorzystanie własnego potencjału, jeśli tylko da mu się taką możliwość. Dlatego biblioteka stworzyła ofertę zajęć, podczas których wspierana jest kreatywność, innowacyjność. Każde dziecko jest tak samo ważne, dlatego zajęcia prowadzone są w małych, 10-osobowych grupach. Kreatywne warsztaty to propozycja dla dzieci w wieku od ośmiu lat wzwyż. Zajęcia trwające 60 minut w każdą środę od godziny 16.30. - Jeżeli chcesz zobaczyć, o co chodzi to zapraszamy – zachęca Mariol Huzar, dyrektor biblioteki.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kreatywnie z robotyką

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×