REKLAMA

Pokaż co potrafisz

pixabay.com

Otwarte Mistrzostwa w siłowanu na rękę w Galerii Twierdza Kłodzko

Już w najbliższą niedzielę, 12 lipca, w Galerii Twierdza w Kłodzku odbędą się Otwarte Mistrzostwa Galerii Twierdza w siłowaniu na rękę. Zawody organizowane są w 4 edycjach, zawsze w godzinach 14.00-17.00. Kolejne 3 edycje odbędą się 26 lipca, 9-go sierpnia i finał Mistrzostw - 23-go sierpnia. Impreza skierowana jest zarówno do zawodowców jak i amatorów. Podczas Mistrzostw prowadzone będą następujące kategorie wiekowo-wagowe : dzieci do lat 14-tu, następnie waga do 75 kg, 90kg oraz +90kg .

Wszyscy mieszkańcy Kłodzka mogą wziąć udział w zawodach, jak i do kibicować zawodnikom. Zgłoszenia i rejestracja zawodników odbywać się będą przed każdą edycją, od godz. 12.00, w punkcie zlokalizowanym w centralnej części pasażu Galerii. - mówi Robert Karbownik, Specjalista ds. Marketingu Galerii Twierdza Kłodzko. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody: karty przedpłacowe na zakupy w Galerii Twierdza oraz upominki ufundowane przez sponsorów (m.in. salon sportowy Meta oraz wyspę Fit4You, najemców Galerii Twierdza).

Kilka słów o dyscyplinie.
Siłowanie się na rękę to dyscyplina sportowa, w której dwóch zawodników siedzących naprzeciwko siebie, zwiera dłonie w uścisk i stara się przeciągnąć rękę przeciwnika w dół. O zwycięstwie decyduje siła mięśni, ale również technika, wytrzymałość i taktyka. Dyscyplina ta dzielona jest na kategorie z podziałem na wiek zawodnika, płeć oraz wagę.

źródło: Galeria Twierdza Klodzko.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Pokaż co potrafisz

Obrazek użytkownika O!
  • O!
  • 09-07-2015

Te zdjęcie to chyba ze stadionu kłodzkiego.

Ktokolwiek ma informacje o miejscu pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z policjantami.

Ten program w porywach ogląda prawie 4 mln widzów. Trzeci jego sezon powstanie w naszym uzdrowisku. Koronawirus nie pokrzyżuje tych planów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×