REKLAMA

Piasek w KOK-u

Andrzej Piaseczny wystąpi w Kłodzku. Tym razem w programie kameralnym.

Po nieudanej, z powodu koranawirusa, wiośnie jesień zapowiada się przebojowo. 11 października w Kłodzkim Ośrodku Kultury wystąpi Andrzej Piaseczny. Można już kupować bilety na kameralny występ piosenkarza. Kosztują 120 i 115 zł. Piasek w latach 1992– 1997 był wokalistą zespołu Mafia, z którym wydał trzy albumy. W 1998 roku rozpoczął karierę solową. Wydał już dziewięć albumów. Był tez kapitanem jednej z drużyn w programie „Bitwa na głosy” i trenerem w kilku edycjach „The Voice of Poland”.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Piasek w KOK-u

fot. KPP Kłodzko

3 promile alkoholu w organizmie miał 33- latek, który kierując rowerem stwarzał zagrożenie na drodze dla innych uczestników ruchu drogowego. Wczoraj popołudniu (poniedziałek, 25 maja) na terenie gminy Kłodzko funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który kierował rowerem. Jego zachowanie wskazywało, że jest w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu policjanci stwierdzili, że mężczyzna ma 3 promile alkoholu w organizmie. Za ten czyn grozi kara aresztu albo grzywny. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek.

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×