REKLAMA

Piasek w KOK-u

Andrzej Piaseczny wystąpi w Kłodzku. Tym razem w programie kameralnym.

Po nieudanej, z powodu koranawirusa, wiośnie jesień zapowiada się przebojowo. 11 października w Kłodzkim Ośrodku Kultury wystąpi Andrzej Piaseczny. Można już kupować bilety na kameralny występ piosenkarza. Kosztują 120 i 115 zł. Piasek w latach 1992– 1997 był wokalistą zespołu Mafia, z którym wydał trzy albumy. W 1998 roku rozpoczął karierę solową. Wydał już dziewięć albumów. Był tez kapitanem jednej z drużyn w programie „Bitwa na głosy” i trenerem w kilku edycjach „The Voice of Poland”.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Piasek w KOK-u

Fot. Strajk Kobiet Kłodzko i powiat

Strajk Kobiet Kłodzko i okolice: Uczestnicy Strajku Kobiet zostali wezwani na komendę policji. Służby przesłuchują osoby, które uczestniczyły w przemarszach przez ulice Kłodzka.

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 28 listopada. Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zmarły 2 osoby.

Fot. FB/Strajk Kobiet Kłodzko i powiat

Strajk kobiet w Kłodzko. Tym razem pod hasłem: "W imię matki, córki, siostry"

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×