REKLAMA

Ty k...o do dziecka

Zamknij się! Zamknij się k...o” - tak młoda matka krzyczy do maleńkiego dziecka. W tle słychać ojca, który pyta „Co jej zrobiłaś? Ona cała się trzęsie”. Nagranie, które obiegło internet szokuje. Sprawą zajęli się śledczy.

Na nagraniu, które krąży w sieci nieprzerwanie słychać płacz maleńkiego dziecka. „Zamknij się! Zamknij się k...o” – mówi matka dziecka, do płaczącej córeczki. „Ona się cała trzęsie. Zobaczysz k...a. pójdziesz siedzieć. Za to wszystko do pierdla pójdziesz. Za znęcanie się nad dzieckiem. Co ty robisz, jak mnie nie ma? – mówi ojciec. W czasie trwania nagrania przewijają się zdjęcia dziewczynki trzymanej na rękach przez rodziców. Zdjęcia młodych i wydawałoby się szczęśliwych rodziców oglądamy, słuchając wyzwisk, przekleństw i płaczu dziecka. Szokuje nie tylko zachowanie matki, ale też ojca, który zamiast ratować córkę, nagrywa to, co się dzieje. Następnie nagranie trafia do internetu. Ogląda je i słyszy cała Polska. Takich nagrań wraz z filmikami jest kilka. Świat poznał Oliwię P. bo kobieta na Instagramie założyła konto, chwaląc się swoim luksusowym życiem. To miał być idealny świat jej i jej córeczki. Ojca dziecka miała poznać na jednym z portali randkowym. Czas blogerki miało wypełniać robienie i publikowanie zdjęć, na których jest szczęśliwą i bogatą mamą. Nagle wszystko się skończyło. Mąż miał ją zdradzać. Wstrzymać przypływ gotówki. Zabrać dziecko i uciec; upublicznić w sieci nagrania. Po publikacji nagrań zawrzało. Historią półrocznej Neli zainteresowała się UWAGA TVN -u (zdjęcie). Z kolei kłodzki Ośrodek Pomocy Społecznej zawiadomił prokuraturę. Szybko jednak okazało się, że sprawą zajęli się już śledczy ze Środy Śląskiej. - Prokurator wystosował pismo do prokuratury rejonowej w Środzie Śląskiej o rozważeniu wspólnego prowadzenia sprawy. Do nas zawiadomienie wpłynęło na początku września. Złożone zostało przez OPS w Kłodzku. Zostaliśmy poinformowani o zagrożeniu zdrowia dziecka, o czym mogą świadczyć materiały pojawiające się na Facebooku – informuje Joanna Pera-Lechocińska, z-ca kłodzkiego prokuratora. Niektóre komentarze na temat nagrań dają do myślenia. Sugerują, że wszystko to zostało zrobione dla kasy i medialnego rozgłosu. Czy rzeczywiście poszło o zarobienie na wywołaniu medialnego skandalu? Czy dziecku rzeczywiście dzieje się krzywda, którą wyrządza mu młoda matka? Na te pytania odpowiedzi szukają już śledczy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Ty k...o do dziecka

foto: dolny-slask.org.pl

Pływalnia będzie zamknięta, bo na wniosek Krystiana Sęgi konserwator zabytków wszczął postępowanie dotyczące wpisania kompleksu basenowego do rejestru zabytków – poinformowały władze Bystrzycy Kł. To manipulowanie faktami dla przykrycia bezgranicznej niekompetencji – ripostuje zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Bystrzycy Kłodzkiej.

foto: pixabay.com

Sąd skazał go na rok więzienia za aferę w SOKU. Drugi proces, w sprawie przekrętu w PCK, wciąż trwa.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×