REKLAMA

LA w Kłodzku

Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka rozpoczął treningi dla dzieci i młodzieży w trzech miejscowościach: Ołdrzychowicach, Szalejowie Górnym i Wojborzu. Przyszedł też czas na Kłodzko.

Treningi w LA w Kłodzku ruszyły 18 września na stadionie przy ulicy Kusocińskiego 2. Lekkoatletyka to sport dla każdego. W jednej dyscyplinie są konkurencje szybkościowe, skocznościowe, wytrzymałościowe oraz siłowe, co czyni z lekkiej atletyki dyscyplinę kompletną i jest doskonałą podstawą do uprawiania innych dyscyplin sportu. Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka jako jedyny w powiecie bierze aktywnie udział w zawodach organizowanych przez Dolnośląski Związek Lekkiej Atletyki. Zawodnicy klubu zdobywają wiele medali w zawodach regionalnych, wojewódzkich, a także ogólnopolskich. - Rozpoczynając zajęcia w Kłodzku, stawiamy bardzo duży krok do przodu. Kłodzko jest miastem powiatowym z najlepszym połączeniem komunikacyjnym dla zawodników z wielu miejscowości. Przez 4 lata naszym największym utrapieniem był brak stadionu lekkoatletycznego, dzięki współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kłodzku, problem został rozwiązany. Naszym celem od początku istnienia było stworzenie klubu o zasięgu powiatowym, wychowującym przyszłych mistrzów polski, Europy czy świata, mogącym rywalizować z najsilniejszymi klubami na dolnym śląsku, teraz ten cel jest coraz bardziej realny. Zapraszamy dzieci i młodzież na treningi – mówi trener Michał Woś.
Harmonogram treningów w Kłodzku
Wtorek
15.00-16.00 – juniorzy i juniorki (2003 i starsi)
16.00–17.00 – młodzicy, młodziczki i dzieci starsze (2004 – 2006)
17.00–18.00 – dzieci młodsze (2007 – 2009)
Czwartek
14.45–15.45 - juniorzy i juniorki (2003 i starsi)
15.45–16.45 - młodzicy, młodziczki i dzieci starsze (2004 – 2006)
17.00–18.00 – dzieci młodsze (2007 – 2009)

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): LA w Kłodzku

Obrazek użytkownika Gość
  • Gość
  • 09-10-2018

Michał jest objawieniem trenerskim dla Kotliny Kłodzkiej. Jedyny, który pcha dzieci ku ruchowi.
Obrazek użytkownika Wiesia
  • Wiesia
  • 14-10-2018

Oby tylko. na bieganiu stało .

Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Kłodzko: Sobotnie derby w Wałbrzychu niestety zakończyły się przegraną drużyny z Kłodzka.

Kłodzko: To już pewne, Hania przed śmiercią była bita i kopana przez konkubenta swojej matki.

Fot. GDDKiA we Wrocławiu

Kłodzko: Który wariant drogi będzie w końcu realizowany? Odcinek Kłodzko - Ząbkowice zostanie jednak podzielony na dwie części.

Fot. Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Polanicy-Zdroju.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×