REKLAMA

Pijany za kółkiem

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku nietrzeźwego kierującego

2,8 promila alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który kierował samochodem terenowym. Został zatrzymany w Międzylesiu przez policjantów. Teraz 35-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego za swoje postępowanie odpowie karnie.

Mimo licznych apeli kierowanych do kierowców o zachowanie rozsądku i szczególnej ostrożności, a zwłaszcza o nie wsiadanie za kierownicę po wypiciu alkoholu, zdarzają się przypadki świadczące o całkowitej nieodpowiedzialności niektórych użytkowników dróg. Przykładem takiego zachowania był 35-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego, który o godz.14,00 kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości.

Okazało się, że kierujący ma 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pijany za kółkiem

100 tys. zł przekaże gmina wiejska Kłodzko powiatowi na remont drogi Starków – Krosnowice.

Co wiesz o Czechach? Czy znasz wystarczająco dobrze Polskę? Weź udział w II Konkursie Wiedzy o Polsce i Czechach. Już 8 października w Nowej Rudzie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×