REKLAMA

Powiat Kłodzki. Które apteki mają dziś dyżur?

Które apteki pełnią dziś dyżur?

Powiat Kłodzki. Sprawdź, w której aptece kupisz dziś lekarstwa

Powiat Kłodzki. Szukasz apteki, która pełni dziś dyżur? W Kłodzku możesz wybrać się dziś do apteki „Salus" na ul. Kusocińskiego 3a w Kłodzku. Jeśli z kolei szukasz apteki bliżej Bystrzycy Kłodzkiej to swój dyżur pełni dziś apteka „Pod Słowikiem" w Międzylesiu. Znajduje się na placu Wolności 34/7. W Polanicy-Zdrój czynna jest dzisiaj apteka „Nowa" na ul. Wojska Polskiego 3. Z kolei w Nowej Rudzie-Słupcu mieszkańcy mogą wykupić potrzebne leki w aptece "Familia" na ul. Kłodzkiej 1. 

 

Dowiedz się, ile osób zaszczepiło się dotychczas na koronawirusa

Kliknij i dowiedz się, gdzie będziesz mógł się zaszczepić

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powiat Kłodzki. Które apteki mają dziś dyżur?

Fot. Zdzisław K. Polska-org

Lewin Kłodzki: W wyniku wypadku jedna osoba trafiła do szpitala.

Podczas pogrzebu, gdy rodzina chciała pożegnać zmarłą i poprosiła o otwarcie trumny, okazało się, że leżą w niej zamienione zwłoki. Jak doszło do tak tragicznej pomyłki?

KPP Kłodzko

Polanica-Zdrój: Tym razem praworządność nie opłaciła się mieszkańcowi powiatu kłodzkiego. Zgłosił włamanie i sam przy okazji wpadł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×