REKLAMA

Naprawili drogi

Od miesiąca funkcjonuje nowa obwodnica Kłodzka. Jest jeszcze jedna dobra wiadomość...

Zarząd Powiatu Kłodzkiego wynegocjował z wykonawcą obwodnicy, fi rmą Intercor, odbudowę użytkowanych podczas budowy obwodnicy dróg powiatowych. Na mocy zawartego porozumienia z wykonawcą zostaną naprawione trzy ulice. W ramach zobowiązań wykonano już remont 300 m ul. Dusznickiej w Kłodzku (od ronda przy Agrolu w kierunku Polanicy-Zdrój). Kolejny remont, drogi blisko 800 m, przeprowadzono na ul. Korczaka (od skrzyżowania z ul. Wielisławską do przejazdu kolejowego). Ostatnia lokalizacja to 1 km przy ul. Wielisławskiej w Kłodzku. - Przy realizacji tak dużej inwestycji, jaką była budowa obwodnicy Kłodzka, dobrze zabezpieczyliśmy interesy dróg powiatowych. Cieszymy się, że powstała obwodnica, ale musimy pamiętać o naszych lokalnych drogach, muszą nam one służyć w dobrym stanie – mówi starosta Maciej Awiżeń.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Naprawili drogi

Bystrzyca jest mi o tyle bliska, że mieszkam w niej wiele lat; z nią związałem te dobre dni i część kiepskich lat. Nie sposób więc przejść obojętnie obok jubileuszu miasta – uzasadnia Edward Kul.

foto: ilustracyjne: pixabay.com

Egzaminy na motocyklowe prawo jazdy w Kłodzku? O tym rozmawiano w starostwie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×