REKLAMA

Naprawili drogi

Od miesiąca funkcjonuje nowa obwodnica Kłodzka. Jest jeszcze jedna dobra wiadomość...

Zarząd Powiatu Kłodzkiego wynegocjował z wykonawcą obwodnicy, fi rmą Intercor, odbudowę użytkowanych podczas budowy obwodnicy dróg powiatowych. Na mocy zawartego porozumienia z wykonawcą zostaną naprawione trzy ulice. W ramach zobowiązań wykonano już remont 300 m ul. Dusznickiej w Kłodzku (od ronda przy Agrolu w kierunku Polanicy-Zdrój). Kolejny remont, drogi blisko 800 m, przeprowadzono na ul. Korczaka (od skrzyżowania z ul. Wielisławską do przejazdu kolejowego). Ostatnia lokalizacja to 1 km przy ul. Wielisławskiej w Kłodzku. - Przy realizacji tak dużej inwestycji, jaką była budowa obwodnicy Kłodzka, dobrze zabezpieczyliśmy interesy dróg powiatowych. Cieszymy się, że powstała obwodnica, ale musimy pamiętać o naszych lokalnych drogach, muszą nam one służyć w dobrym stanie – mówi starosta Maciej Awiżeń.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Naprawili drogi

Na wystawie jednego z kłodzkich sklepów (w rynku) pod koniec października pojawiły się plakaty sugerujące, że halloween to święto szatana.

foto: Muzeum Papiernictwa

Choć istnieje od co najmniej 456 lat, dotychczas dusznicki młyn papierniczy nie doczekał się obszerniejszego opracowania monograficznego. Teraz już jest.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×