REKLAMA

Chcieli okraść skarb Państwa

 

Policja zatrzymała mężczyznę z powiatu kłodzkiego, podejrzanego o przechowywanie tytoniu i alkoholu bez polskich znaków akcyzowych. Funkcjonariusze ujawnili u niego ok. 260 litrów alkoholu niewiadomego pochodzenia oraz ponad 3 kg tytoniu.

 

 

Do zatrzymania doszło w piątek w południe na terenie gminy Szczytna. W domu jednego z mieszkańców miejscowości ujawniono 7 worków zawierających tytoń bez znaków akcyzy wart. ponad 3 tys. zł., a także 289 butelek alkoholu o wartości ponad 20 tys. zł. - 62-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Wartość zabezpieczonego mienia oszacowano na kwotę ponad 24 tys. złotych. Wszystkie okoliczności sprawy ustalają funkcjonariusze w ramach prowadzonego postępowania – mówi rzecznik KPP Kłodzko, Wioletta Martuszewska.

 

O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Dodajmy tylko, że grozi mu za ten czyn do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Chcieli okraść skarb Państwa

Bardzo wysoką karę może zapłacić osoba, która bezprawnie wcięła cztery ośmiometrowe świerki w Dusznikach.

Policja zatrzymała kolejną osobę, która kierowała samochodem pomimo sądowego zakazu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×