REKLAMA

Michnik wśród Czechów

Jedne z prac autorstwa Bogusława Michnika z ekspozycji w Dobruszce.

Wystawa fotografii grupy artystycznej Skupiny 5+1.

Prace Bogusława Michnika, fotografika, poety, pierwszego dyrektora Kłodzkiego Ośrodka Kultury, można oglądać na wystawie fotograficznej w lapidarium urzędu miejskiego w Dobruszce, w Czechach.

Wystawa jest czynna od początku marca i potrwa do końca miesiąca, ale jej wernisaż odbędzie się w czwartek, 10 marca, o 17. Swoje prace prezentuje tam czesko-polska grupa artystyczna Skupiny 5+1, nazwę zawdzięczająca składowi artystów. Tworzy ją bowiem pięciu Czechów i jeden Polak, którym od początku jej działania, czyli od 2003 roku, jest Michnik. Pozostali twórcy, prezentujący się w Dobruszce, to Monika Fulkova, Iva Pavlatova, Petr Mosko, Rudolf Nemecek i Pavel Rejtar.

Skupiny 5+1 wystawiała się wcześniej między innymi w gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, kłodzkiej galerii Parter i w wielu czeskich muzeach.

PZ

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Michnik wśród Czechów

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Była szefową noworudzkiego biura poselskiego Michała Dworczyka, została prezesem Uzdrowiska Lądek – Długopole. O przyszłości uzdrowiska, jego problemach i zmianach jakie nastąpią rozmawiamy z Joanną Walaszczyk.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×