REKLAMA

Ukradł miejskie pelargonie

Komuś podobały się pelargonie z miejskich donic i kaskad w Lewinie Kłodzkim, że chyba postanowił przenieść je do swojego ogródka czy na swój balkon.

Ogołocił tym samym kaskady i miejskie donice obsadzone przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Lewinie Kłodzkim. Wójt gminy Lewin Kłodzki mówi: Smuci fakt, że są osoby, którym nie zależy na dobrym wizerunku naszej gminy, a przecież te nasadzenia są dla nas wszystkich, po to, byśmy lepiej się czuli, by dodać uroku naszemu „miasteczku”. Czasem wystarczy tak niewiele, by zmienić szarą rzeczywistość. Jak widać i to niektórym przeszkadza.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Ukradł miejskie pelargonie

Obrazek użytkownika _ _ _
  • _ _ _
  • 01-06-2020

Rzecz, która prawdopodobnie by się nie wydarzyła w Czechach. Niedawno połamano 40 nasadzeń młodych lip wzdłuż drogi do Wambierzyc. Nie wierzę, żeby miejscowi ludzie nie znali sprawców. Może z takich wyczynów będzie znana Ziemia Kłodzka?
Obrazek użytkownika Robinson Crusoe
  • Robinson Crusoe
  • 02-06-2020

Cześć..Uźwa Uźwa ...MALKOLM ...MALKOLM ..DAŁEŚ MI NAJDROŻSZĄ WRÓŻKĘ NAJDROŻSZĄ ..DO BANKRUCTWA MNIE DOPRWADZI ..FAKT DOBRA JEST I NIE LEJE KITU ALE UŹWA DROGAAAAAAAAA
Obrazek użytkownika Robinson Crusoe
  • Robinson Crusoe
  • 02-06-2020

Cześć..Uźwa Uźwa ...MALKOLM ...MALKOLM ..DAŁEŚ MI NAJDROŻSZĄ WRÓŻKĘ NAJDROŻSZĄ ..DO BANKRUCTWA MNIE DOPRWADZI ..FAKT DOBRA JEST I NIE LEJE KITU ALE UŹWA DROGAAAAAAAAA

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. UM Bystrzyca Kł.

Pieniądze z Funduszu będzie można wykorzystać na inwestycje, takie jak remonty szkół i przedszkoli, inwestycje w wodociągi i kanalizację, drogi, chodniki i in.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×