REKLAMA

Chciał mieć gang

Ukradł w sklepie ponad tysiąc... naklejek.

Policjanci z Ząbkowic takiej sprawy jeszcze nie mieli. Musieli wykryć sprawcę kradzieży naklejek, za które dostaje się pluszowe maskotki
Policjanci po zgłoszeniu ustalili i zatrzymali mężczyznę, który w jednym ze sklepów sieci Biedronka ukradł naklejki umożliwiające otrzymanie pluszowych maskotek. Kasjerka dokładnie opisała mężczyznę, który kilka minut wcześniej zwiną rolkę naklejek (dokładnie 1.196 sztuk). Policjanci trafnie wytypowali spawcę. Był bardzo zdziwiony, gdy zaraz po kradzieży weszli do jego mieszkania i znaleźli naklejkowy łup. Mężczyzna mógł za taką ilość odebrać 20 maskotek o wartości 1.200 zł. 38-latek powiedział że po prostu chciał mieć pluszaki. Ząbkowiczanin był znany policjantom za inne przestępstwa przeciwko mieniu Za kradzież rzeczy, w tym przypadku naklejek umożliwiających odebranie nagród rzeczowych, odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Chciał mieć gang

Obrazek użytkownika Waldek
  • Waldek
  • 19-10-2018

he , he , he , duży dzieciak , może teraz z miśkami tęczowi ???

foto: dolny-slask.org.pl

Pływalnia będzie zamknięta, bo na wniosek Krystiana Sęgi konserwator zabytków wszczął postępowanie dotyczące wpisania kompleksu basenowego do rejestru zabytków – poinformowały władze Bystrzycy Kł. To manipulowanie faktami dla przykrycia bezgranicznej niekompetencji – ripostuje zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Bystrzycy Kłodzkiej.

foto: pixabay.com

Sąd skazał go na rok więzienia za aferę w SOKU. Drugi proces, w sprawie przekrętu w PCK, wciąż trwa.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×