REKLAMA

Kronika alkoholowa

Pijemy na potęgę! Kierowcy jeżdżą na podwójnym gazie, a rodzice, nawalenie jak stodoła, opiekują się dziećmi. Na szczęście coraz częściej dochodzi do obywatelskich zatrzymań.

Sobota, 13 kwietnia – 3,5 + 2,6 promila
W jednym z mieszkań w Kłodzku pod opieką nietrzeźwych rodziców znajdowało się pięcioro dzieci. O pijanych rodzicach powiadomili policję mieszkańcy. Policjanci pod wskazanym adresem zastali rodziców i pięcioro dzieci w wielu od 2 do 13 lat. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że matka, jaki i ojciec są pijani w sztok. Matka-pijaczka miała 3,5 promila alkoholu w organizmie, a ojciec-pijak ponad 2,6. Dzieci trafiły pod opiekę cioci. - Policjanci wyjaśniają zastaną sytuację rodzinną oraz okoliczności zdarzenia. O incydencie zostanie powiadomiony sąd rodzinny – informuje Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy kłodzkiej policji. - Jak zawsze w takich przypadkach, sprawdzamy czy rodzice swoim zachowaniem mogli narazić dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia - dodaje oficer prasowa.
Niedziela, 14 kwietnia – 2,5 promila
W niedzielę ok. godz.14.20 mieszkańcy Kłodzka ujęli kierowcę, który pijany najpierw jechał całą szerokością drogi, a następnie walnął w znak drogowy. Świadkowie zajechali mu drogę i wezwali policję. Nietrzeźwego mężczyznę przekazali funkcjonariuszom. Policjanci zbadali stan jego trzeźwości. Okazało się, że 51-latek ma 2,5 promila. Nie posiada za to prawa jazdy.
Niedziela, 14 kwietnia – 4 promile
W Bystrzycy Kłodzkiej kobieta podczas zawracania samochodem osobowym straciła panowanie i wjechała do przydrożnego rowu. Nic dziwnego, badanie trzeźwości wykazało, że w była bardzo pijana - 4 promile alkoholu. 39-latka pijacki rajd zakończyła w policyjnym areszcie. Policjanci zabrali jej prawo jazdy i dowód rejestracyjny
Poniedziałek, 15 kwietnia – 1,6 promila
Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał 57-letni mężczyzna, który wsiadł za kierownicę Audi. Dalszą jazdę uniemożliwiła mu inna uczestniczka ruchu drogowego, która o zdarzeniu poinformowała policję. Kobieta zwróciła uwagę na dziwnie poruszający się samochód. Przy pierwszej okazji zatrzymała Audi i uniemożliwiła kierowcy dalszą jazdę. Od razu powiadomiła o sytuacji policję. Badanie stanu trzeźwości wykazało u kierowcy Audi 1,6 promila alkoholu. 57-latek odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, 5 tys. zł kary oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 10 lat.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Kronika alkoholowa

Obrazek użytkownika Skg
 • Skg
 • 03-05-2019

Och och
Obrazek użytkownika Skg
 • Skg
 • 03-05-2019

Och och
Obrazek użytkownika Skg
 • Skg
 • 03-05-2019

Och och
Obrazek użytkownika Skg
 • Skg
 • 03-05-2019

Och och
Obrazek użytkownika Skg
 • Skg
 • 03-05-2019

Och och
Obrazek użytkownika Skg
 • Skg
 • 03-05-2019

Och och
Obrazek użytkownika Skg
 • Skg
 • 03-05-2019

Och och

W Mielniku na dzień dobry obszczekał mnie pies Marian. Potem było całkiem sympatycznie. Mieszkańcy mili i życzliwi, choć mają też problemy.

Policja prosi o pomoc. Ustala, kto skrzywdził szczeniaka.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×