REKLAMA

Kłodzko. Rolnik w Banku Gospodarstwa Krajowego

Kłodzko. Jest rolnikiem, a od dwóch lat także radnym powiatowym z ramienia Porozumienia Gowina. Teraz będzie nadzorował prace Banku Gospodarstwa Krajowego?

Kłodzko. - Zarząd Banku Gospodarstwa Krajowego informuje, że 16 listopada 2020 r. Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki powołał Jacka Hechta na członka Rady Nadzorczej – poinformowała w oficjalnym komunikacie Beata Daszyńska-Muzyczka, prezes BGK. Czy chodzi o mieszkańca Kłodzka, rolnika a od dwóch lat także radnego powiatowego Zjednoczonej Prawicy? - Tak – potwierdził nam odpowiadając na sms-a Jacek Hecht.

Bank Gospodarstwa Krajowego to polski bank państwowy, jedyny tego rodzaju podmiot w Polsce należący do Skarbu Państwa. W radzie nadzorczej zasiada osiem osób. Główna centrala banku mieści się w Warszawie przy rondzie de Gaulle`a (tam, gdzie stoi słynna warszawska palma).

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzko. Rolnik w Banku Gospodarstwa Krajowego

Powiat Kłodzki: Podsumowujemy najważniejsze informacje o szczepieniach. Ile osób z Powiatu Kłodzkiego udało się zaszczepić do połowy stycznia? Sprawdź dane.

Polanica-Zdrój: Funkcjonariusze policji ścigali młodego mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Powiat Kłodzki: Zachęcamy do udziału w badaniu . Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×