REKLAMA

Kradł co popadnie

Kryminalni z Kłodzka ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże sklepowe. To 29-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, który kradł alkohol i inne towary o wartości kilku tysięcy zł.

Do kradzieży sklepowych dochodziło w październiku i listopadzie ubiegłego roku. Sprawca wykorzystywał nieuwagę personelu i kradł alkohole oraz inne artykuły, m.in. zabawki, torebki i obuwie. Wartość strat oszacowano na ponad 2 tys. zł. Złodziej to 29-letni mieszkaniec Kłodzka. Został zatrzymany wraz z 21-letnią kobietą, z którą z otwartego samochodu ukradł torebkę z dokumentami i pieniędzmi powodując straty o łącznej wartości ok. 2,8 tys. zł. W tym przypadku funkcjonariusze odzyskali saszetkę wraz z dokumentami. Zatrzymany podczas przesłuchania przyznał się do licznych kradzieży i usiłowania kradzieży. 21-latka również przyznała się do przestępstwa kradzieży, za co grozi jej kara pozbawienia wolności do 5 lat. 29-latek był w przeszłości już karany za podobne czyny.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kradł co popadnie

Wody Polskie będą regulowały koryto rzeczne w Bystrzycy Kłodzkiej . Zróbcie nam przy okazji miejską plażę – wnioskuje jedno ze stowarzyszeń.

Zamurowano w kłodzkiej twierdzy kapsułę czasu. Szczelnie zabezpieczona metalowa skrzynia ma przeleżeć w ziemi 100 lat.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×