REKLAMA

Pośmiertnie wyróżniony

Radni nadali Tadeuszowi Kmiecikowi tytuł Zasłużony dla Kłodzka.

Tadeusz Kmiecik był jednym z pierwszych mieszkańców Kłodzka. Zameldował się w mieście 26 listopada 1945 r. Kochał Kłodzko, tu mieszkał od wyzwolenia aż do śmierci w kwietniu 2016 r. Zawodowo związał się z koleją, gdzie przez 30 lat kierował stacją Kłodzko Główne. - Kochał i wspierał ludzi, chętnie służył im radą i pomocą. Jako radny Rady Miejskiej w Kłodzku działał na rzecz społeczności przez prawie 4 kadencje – uzasadniają kłodzcy samorządowcy. - Był założycielem „Stowarzyszenia na rzecz budowy obwodnicy Kłodzka”, które prowadził przez 10 lat. (...) Zawsze mawiał: „Dopóki będę żył – nie spocznę”. Nawet wówczas gdy został inwalidą (amputowana noga) Jego działania nie ustały, aż do zwieńczenia dzieła. Wielki wysiłek i zaangażowanie Pana Tadeusza nie poszły na marne, bez niego obwodnicy Kłodzka by nie było – dodają.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Pośmiertnie wyróżniony

Obrazek użytkownika Ikl
  • Ikl
  • 20-10-2018

Dziękujemy Tadeuszu .Odszedłem gdy zaczęto budowę obwodnicy twojej przez ciecie wywalczonek.

foto: pixabay.com

Sąd skazał go na rok więzienia za aferę w SOKU. Drugi proces, w sprawie przekrętu w PCK, wciąż trwa.

foto: pixabay.com

Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi pozyskało dotacje na wykonanie I etapu prac związanych z remontem dachu Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Starym Wielisławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×