REKLAMA

Powiat Kłodzki. Kwarantanna po powrocie z Czech

Sytuacja w Polsce mocno się pogorszyła. Wprowadzone zostają obostrzenia

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Powiat Kłodzki. Minister Adam Niedzielski podczas dzisiejszej konferencji w sprawie sytuacji epidemicznej w Polsce poinformował, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni odnotowany został w Polsce dzienny wzrost liczby zakażonych osób. Dziś mamy 12 146 nowych potwierdzonych zakażeń. Oznacza to, że przekroczyliśmy barierę 10 tysięcy. Najgorzej jest w województwie warmińsko-mazurskim. To właśnie tutaj nastąpi powrót do nauczania zdalnego w klasach 1-3. Zamknięte będą hotele, galerie handlowe, kina teatry, muzea, galerie, a także baseny i korty tenisowe.

Zdecydowano także o wprowadzeniu dodatkowych ograniczeń. Od 27 lutego wprowadzony zostaje obowiązek zakrywania ust i nosa wyłącznie przy użyciu maseczki. Nie będzie można stosować szalików, kominów, chust, bandan i przyłbic. Wprowadzona zostaje także kwarantanna po przyjeździe z Czech i Słowacji - z wyłączeniem osób zaszczepionych dwoma dawkami szczepionki. W wojewódzkie warmińsko-mazurskim.

Dziś w powiecie kłodzkim odnotowano 77 zakażeń. Zmarło 7 mieszkańców. Wczoraj chorych było 68 osób. Liczba ta z każdym dniem w ostatnum tygodniu wzrasta.

Karolina Golak/źródło: Ministerstwo Zdrowia

 

PRZECZYTAJ O BRYTYJSKIEJ MUTACJI KORONAWIRUSA, KTÓRA JEST JUŻ W CZECHACH

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powiat Kłodzki. Kwarantanna po powrocie z Czech

Fot. KPP Kłodzko

Bystrzyca Kłodzka: Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch nastolatków podejrzanych o rozbój

Fot. UM Kudowa-Zdrój

Sprawdź kiedy możesz wykonać szybki test, po którym wynik uzyskasz po pół godzinie

Fot. MM

Samochód uderzył w drzewo. Co stało się dokładnie?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×