REKLAMA

Rozkład ferii

foto: pixabay.com

W tym roku Dolny Śląsk nie będzie miał laby jako pierwszy. Chodzi oczywiście o uczniów i przysługujące im ferie zimowe.

Dzieci i młodzież odsapnie od szkolnych zajęć już za trzy tygodnie. Ci, którzy nie wyjadą na zimowiska, nie są wcale skazani na nudę. Ośrodki kultury (kłodzki i polanicki) przygotowują dla nich bogate oferty. Ferie zimowe rozpoczną się 14 stycznia, a kończą się 24 lutego 2019 roku. Kalendarz ferii zimowych 2019: 14-27 stycznia województwo kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie i wielkopolskie; 21 stycznia - 3 lutego województwo podlaskie i warmińsko-mazurskie; 28 stycznia - 10 lutego województwo dolnośląskie, mazowieckie, opolskie i zachodniopomorskie; 11-24 lutego województwo lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie i śląskie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Rozkład ferii

14 czerwca rozpoczną się Dni Stronia Śląskiego. Najpierw będzie wręczenie Odznaki Honorowej za Zasługi Dla Gminy Stronie Śląskie, a później będzie zabawa.

Za pobicie został skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności. W marcu Sąd penitencjarny wyraził zgodę, aby karę odbywał w ramach dozoru elektronicznego. Tylko czy z więzienną bransoletą może chodzi na piwo do restauracji?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×