REKLAMA

Zwyrodnialcy kopali i śmiali się

Skopali 10-miesięcznego kota. Połamali mu miednicę i kręgosłup. Wciąż pozostają na wolności. Właścicielka zwierzaka apeluje o pomoc. Potrzebne są pieniądze na operacją, ratującą życie Pumy.

 

 

Nie do wiary! Kilku młodych chłopaków dosłownie skatowało małego kotka! Jego właścicielka zbiera środki na opercję a my apelujemy - wiesz kto skopał Pumę. Daj nam znać!

Więcej w najnowszym numerze Gazety Kłodzkiej

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (8): Zwyrodnialcy kopali i śmiali się

Obrazek użytkownika Anna Goś
 • Anna Goś
 • 17-08-2017

Z przyjemnością skopałabym im dooopy i ich rodzicom też. Jak można tak wychować dzieci... To się w głowie nie mieści. Cienkie pizdy nie potrafiące znaleźć godnego przeciwnika gnebią biednego, bezbronnego kota. Powinno się takich kastrować, żeby to się nie namnożyło...
Obrazek użytkownika p123
 • p123
 • 17-08-2017

kosztami leczenia zwierzaka należy obciążyć rodziny tych młodych debili, a ich samych aby się dalej nie staczali przykładnie ukarać np. podając dane osobowe sprawców do publicznej wiadomości tylko kara i przeświadczenie o jej dotkliwości działa leczniczo :)
Obrazek użytkownika ..../////
 • ..../////
 • 17-08-2017

Wynieśli to wychowanie na pewno z domu. Nienawiść do zwierząt. Ciekawe czy kiedykolwiek mieli w domu zwierzątko. Tylko surowa kara i negacja takich osobników w społeczeństwie ich zmieni. Barbarzyńcy.
Obrazek użytkownika Stanlej
 • Stanlej
 • 18-08-2017

Prosze dajcie namiary i dane na te kuurwy a zgotuje im podobny lincz
Obrazek użytkownika Do 110010
 • Do 110010
 • 19-08-2017

Z tego co mogę zrozumieć z pana felietonu to to że za skopanie kota są odpowiedzialni katolicy ??? A ja panu mówię że ludzie dzielą się na dobrych i złych , co wśród lewaków to są same anioły ??? Niech pan już głupot nie wypisuje bo to jest śmieszne . Ja panu powiem , bieda , złe wykształcenie , gimnazja , brak pracy , alkoholizm , narkomania , pustka .Rozkradanie majątku narodowego na różne sposoby , o to jest przyczyna !!!! PRAWDZIWA !!! Wszyscy dyskutują o tym KTO WPROWADZIŁ TERRORYZM DO EUROPY !!!Za sprawa jakich ORGANIZACJI !!! I DLACZEGO LUDZIE CIERPIĄ WE WŁASNYCH DOMACH W EUROPIE !!!!
Obrazek użytkownika Do 110010
 • Do 110010
 • 19-08-2017

A o tych co ściągnęli islamskich terrorystów do Europy , to nic cicho sza ! A może o NOWYM PAŃSTWIE !!! NIEWOLNICZYM !!!NOWYM ŁADZIE SWIATA ! NWO !!!O LGBTQ I gender ?
Obrazek użytkownika On
 • On
 • 19-08-2017

Polacy czytajcie i oglądajcie polskie media !!! Bo za chwilę będziemy mieli NWO !!! I tabun uchodzców na garbie wraz z terroryzmem .Polska to piękny kraj , łasy kąsek dla cwanych , nie słuchajcie tych przekupionych zdrajców , BÓG HONOR OJCZYZNA !!!A nie niewolnicze państwo !!!! Zaczyna się początek końca tego chorego projektu . Europa się budzi !!!! A tak ogólnie ale was porąbało , jak można być tak naiwnym i głupim , ja nie mogę w to uwierzyć , ja wiem ze kasa , na chleb itp , ale jest jakaś granica głupoty ludzkiej
Obrazek użytkownika Klops
 • Klops
 • 19-08-2017

Ci wyznawcy NWO , wyznawcy niewolniczego jednego państwa na świecie , w swoich krajach gdzie żyją , otorbili się zabarykadowali przed uchodzcami NIE PRZYJMUJĄ ICH !!! A do Europy i NASZEJ NAJPIĘKNIEJSZEJ OJCZYZNY DO NASZEGO SPOKOJNEGO DOMU POLSKI BY HURTEM I MASOWO ŚCIĄGALI TERRORYZM !!!! Polacy myślący , wszyscy z prawa i lewa , różnego pochodzenia i różnych wyznań, którzy w Polsce się urodzili , przestańmy się kłócić , pilnujmy uchrońmy nasz kraj przed terroryzmem , nie słuchajcie tych co za kasę zrobią wszystko . Afery rozliczyć , głupich nie słuchać !!!!

Bardzo wysoką karę może zapłacić osoba, która bezprawnie wcięła cztery ośmiometrowe świerki w Dusznikach.

Policja zatrzymała kolejną osobę, która kierowała samochodem pomimo sądowego zakazu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×