REKLAMA

Prosto od rolnika

Nowy harmonogram spotkań ze zdrową żywnością. Lutomierz zaprasza na targi produktów prosto od rolnika.

Targi będą organizowane w każdą trzecią niedzielę miesiąca w gospodarstwie państwa Pasternaków w Lutomierzu. Najbliższe takie targi 16 lutego w godz. 12.00-16.00. Na targach dostępne są przepyszne produkty lokalnej manufaktury: masło, jogurty, pierniki, oleje, kompoty i syropy sezonowe, przysmaki serowe, wędliny, mąki, miody, sery krowie, owcze i kozie, jaja i twarogi, zioła, przyprawy, pasty i pasztety wegetariańskie i wegańskie, lokalne pieczywo, przetwory warzywne, owocowe, sezonowe, warzywa i owoce, a także chipsy z pasternaku, prażona soja, ciasta domowe, pyszne przekąski oraz serwowane na ciepło zupy, herbaty, dania grillowane, rękodzieło. Targi odbywają się w Serowarni - Gospodarstwo Rolne Pasternak w Lutomierzu kilka km za Stoszowicami.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Prosto od rolnika

Obrazek użytkownika lolita
  • lolita
  • 06-04-2020

Czy w związku z obecną sytuacją można nabyć produkty u Państwa i otrzymać je przez kuriera?

fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Trwa remont mostu nad rzeką Białą Lądecką na drodze powiatowej w Nowym Gierałtowie. w zakres prac remontowych wchodzi odnowienie konstrukcji mostu i podpór oraz dostosowanie dojazdów do mostu. Projekt przewiduje wykonanie nowej konstrukcji przęsła, wykonanie nowej żelbetowej płyty pomostowej, naprawę przyczółków, wykonanie nowej nawierzchni jezdni na obiekcie i na dojazdach do obiektu oraz montaż nowej balustrady stalowej.

Komuś podobały się pelargonie z miejskich donic i kaskad w Lewinie Kłodzkim, że chyba postanowił przenieść je do swojego ogródka czy na swój balkon.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×