REKLAMA

Jaszkowa Dolna: Pożar w budynku mieszkalnym

Jaszkowa Dolna: Pożar w budynku typu bliźniak

Fot. Redakcja

Jaszkowa Dolna: Pożar w budynku typu bliźniak

Fot. Redakcja

Jaszkowa Dolna: Wybuchł pożar w budynku mieszkalnym. Co więcej wiadomo w tej sprawie?

Jaszkowa Dolna, Gmina Kłodzko. O godzinie 11:48 do centrum powiadamiania ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Jaszkowej Dolnej. 

 

Jaszkowa Dolna: Pożar w budynku mieszkalnym

 

Akcja Ratownicza - Jaszkowa Dolna

Pożar wewnętrzny wybuchł w budynku typu bliźniak. Na miejsce przyjechało siedem zastępów straży pożarnej z Kłodzka, Jaszkowej Górnej, Jaszkowej Dolnej, Szalejowa i Ołdrzychowic. Przy pożarze była obecna także karetka pogotowia ratunkowego i policja. Co istotne, w momencie przyjazdu służb wszyscy mieszkańcy znajdowali się na zewnątrz. Opuścili budynek o własnych siłach. Nie ma poszkodowanych, ani ofiar śmiertelnych. Strażacy być może uniknęli tragedii - wynieśli z budynku dwie 11 kilogramowe butle z gazem propan butan. 

Narazie nie oszacowano jeszcze strat. Wiadomo, że jedno pomieszczenie uległo całkowitemu spaleniu. Przypuszczalną przyczyną pożaru jest zapalenie od kominka grzewczego. 

Natalia Kołodziej 

 

Kliknij tutaj, aby przeczytać o pożarze w Złotym Stoku, w którym zginęły 2 osoby 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Jaszkowa Dolna: Pożar w budynku mieszkalnym

Powiat Kłodzki: Podsumowujemy najważniejsze informacje o szczepieniach. Ile osób z Powiatu Kłodzkiego udało się zaszczepić do połowy stycznia? Sprawdź dane.

Polanica-Zdrój: Funkcjonariusze policji ścigali młodego mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Powiat Kłodzki: Zachęcamy do udziału w badaniu . Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×