REKLAMA

XI Festiwal legend

„Życie jest baśnią, a my jej bohaterami, co chcą żyć długo i szczęśliwie”. Zapraszamy na festiwal legend.

Dokładnie na XI Festiwal Legend polskich i czeskich, który odbędzie się już 6 listopada o godz. 10:00 w Sali widowiskowej OKSiR GK.
Legendy wywodzą się z ustnej tradycji, bardzo często były i dalej są przekazywane z pokolenia na pokolenie. 6 listopada posłuchamy nie tylko naszych legend rodzimych, ale też tych, które do dziś opowiadane są przez naszych sąsiadów, po drugiej stronie granicy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): XI Festiwal legend

Program 500 plus kosztuje rocznie podatników ponad 24 mld zł, czyli dwa razy więcej niż uczelnie wyższe i aż 7 razy więcej niż kultura.

Dość dodatkowych opłat za wodę. Siedem wspólnot mieszkaniowych i 3 stowarzyszenia walczą o likwidację niesprawiedliwego podziały mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×