REKLAMA

Zatrzymany na gorącym uczynku

Policjanci z Polanicy Zdroju zatrzymali mężczyznę na gorącym uczynku przestępstwa kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości

Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wskazało, że kierowca forda miał w organizmie 1,6 promila.
Pomimo wielu apeli policji, a także kontroli stanu trzeźwości, nadal na drogach powiatu kłodzkiego poruszają się osoby, które kierują pojazdami w stanie nietrzeźwości, powodując olbrzymie zagrożenie na drodze.

Dzisiaj kilka minut po północy policjanci w Polanicy Zdroju podczas patrolu zauważyli samochód osobowy, który jechał całą szerokością ulicy. Funkcjonariusz zatrzymali pojazd do kontroli. Kierującym okazał się 53-letni mężczyzna. Po przebadaniu kierującego pojazdem policjanci stwierdzili, że jest nietrzeźwy i ma 1,6 promila alkoholu w organizmie.

53-latkowi zatrzymano uprawnienia do kierowania .

W świetle obowiązujących przepisów za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości lub po użyciu innego, podobnie działającego środka, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, 5 tysięcy złotych kary oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 10 lat.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Zatrzymany na gorącym uczynku

Obrazek użytkownika CHA , CHA CHA
  • CHA , CHA CHA
  • 19-07-2017

A MY ŻĄDAMY BY ALKOHOL BYŁ BARDZO BARDZO DROGI W POLSCE I ŻEBY BYŁ TAK ŁATWO NIEDOSTĘPNY BO PAŃSTWO SAMO OD KOMUNY ROZPIJA POLAKÓW A POTEM OKRUTNIE KARZE !!!! DROGI ALKOHOL URATUJE LUDZI PRZED ZGUBĄ !!!! ALKOHOLIZM TO STRASZNA CHOROBA A NAPRAWDĘ W MOIM DOMU WSZYSCY PIJĄ BARDZO CZĘSTO A POTEM SZAJBA WSZYSTKIM ODBIJA NA RÓŻNE SPOSOBY ! JEDNI DRA MORDĘ A INNI POMAWIAJĄ A SAMI NIE LEPSI !!! PIŁA WCZORAJ A RANO JEDZIE PIJACZKA DO URZĘDU PEWNYCH LUDZI SIĘ NIE RUSZA JAK MAJA WYSOKIE STANOWISKA !

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×