REKLAMA

Kłodzka policja nie słucha mieszkańców?

Przestańcie udawać, że tego nie widzicie – apelujemy w imieniu naszych Czytelników do władz samorządowych i służb mundurowych.

- Policja wymyśliła sobie jakąś internetową mapę i nie wyściubia nosa z komisariatów, a jak już to przejedzie radiowozem i na tym koniec. Gdzie są piesze patrole? - pyta mieszkanka Kłodzka, która zwróciła nam uwagę, że na dworcu PKS w Kłodzku wciąż grasuje kilku natarczywych Cyganów. - Oni wciąż zaczepiają pasażerów i przechodniów, żebrzą o pieniądze, czasami są bardzo natrętni, jakby nie rozumieli słowa nie – dodaje kłodzczanka. Jej zdaniem policja doskonale wie o incydentach z udziałem Romów, ale je ignoruje. Zastrzeżenia do pracy policjantów zgłosiła nam także starsza pani z Bystrzycy Kłodzkiej. - Na placu za Urzędem Miasta w Bystrzycy Kłodzkiej, tam gdzie kiedyś były stanowiska odjazdowe PKS-u, wciąż gromadzi się młodzież, siada tam popija. Wszyscy są bez maseczek, a jak przechodzi jakaś starsza osoba, taka jak ja, to wyśmiewają się z niej, że ma maskę. Gdzie jest policja? - pyta kobieta. - Ja mundurowych to widziałam ostatnio wtedy, jak był strajk kobiet. Tylko nie bardzo wiem, po co tam byli – dodaje. Dwa dworce PKS-u to nie jedyne niebezpieczne miejsca. Mieszkaniec Kłodzka poskarżył się na wraki aut, które blokują podwórza przy ul. Czeskiej. Takich sytuacji jest w mieście coraz więcej, bo coraz więcej jest aut. - Nie mogę się doprosić pomocy ze strony naszego urzędu. Mój wyjazd z garażu jest notorycznie zastawiany przez samochody, mimo tabliczki „proszę nie zastawiać wyjazdu”. Byłem w tej sprawie w wydziale, dzwoniłem kilka razy do nich, zostawiłem nr telefonu i cisza. Zastawianie garażu jest nagminne, straż miejska to chyba mnie już zna – ocenił Wojciech Jaworski z Kłodzka. Zdaniem naszych rozmówców, służby mundurowe i samorządowcy udają, że pewnych rzeczy nie widzą. - Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że od czerwca nie uprzątnęli śmieci naniesionych przez wodę przy promenadzie? - pyta retorycznie pani Anna z Kłodzka. To kolejna zgłoszona nam interwencja.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Kłodzka policja nie słucha mieszkańców?

Obrazek użytkownika Prezes Jarek
  • Prezes Jarek
  • 20-11-2020

KUŹWA koniec z haracżem na Egipska po prawie 3 latach. Zawiesiła płatności ze wzgludu na covid ...KUŹWA i dręcxyciel znikł. .KUŹWA ale spokojnie. Wątroba odpoczywa .

Fot. FB/Tomasz Kiliński

Kopalnia w Nowej Rudzie znów zaprasza turystów już od 1 grudnia

Strajk Kobiet Kłodzko: Radni powiatu kłodzkiego i starosta Maciej Awiżeń odpowiedzieli na oświadczenie Krystyny Śliwińskiej. Samorządowcy są oburzeni.

Radna powiatu kłodzkiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Śliwińska wydała oświadczenie, w którym krytykuje protesty przeprowadzone w ramach Strajku Kobiet. Jest odpowiedź od radnych i starosty.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×