REKLAMA

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze dla jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu Gminy Kłodzko

1 października br. na boisku w Bierkowicach odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze dla jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu Gminy Kłodzko.
Do rywalizacji przystąpili strażacy ochotnicy z Wojborza, Jaszkowej Dolnej, Szalejowa Dolnego, Ołdrzychowic Kł., Starego Wielisławia, Wojciechowic, Krosnowic oraz Żelazna. W zawodach wzięli udział także drużyny młodzieżowe z Wojborza, Ołdrzychowic Kł., Szalejowa Dolnego oraz najmłodsza z Jaszkowej Dolnej w szeregach której znajdują się maluchy w wieku od 4 do 11 lat.
Drużyny rywalizowały ze sobą w dwóch konkurencjach, tj. sztafeta oraz bojówka. Po zaciętej rywalizacji 1 miejsce zajęła drużyna OSP Ołdrzychowice, drugie - OSP Szalejów Dolny, trzecie - OSP Jaszkowa Dolna.
W kat. drużyn młodzieżowych 1 miejsce zajęła drużyna OSP Ołdrzychowice, drugie – OSP Wojbórz, trzecie miejsce - OSP Szalejów Dolny. Wyróżnienie otrzymała młodzieżowa drużyna OSP z Jaszkowej Dolnej.
Trzy pierwsze drużyny Wójt Gminy uhonorował pucharami, czekami, które drużyny będą mogły przeznaczyć na zakup sprzętu oraz pamiątkowym dyplomem
Poziom zawodów był wyrównany, a uzyskane przez poszczególne drużyny wyniki świadczą o dobrym przygotowaniu jednostek do prowadzenia działań ratowniczo – gaśniczych.
Zwycięzcom gratulujemy !

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

Bystrzyca jest mi o tyle bliska, że mieszkam w niej wiele lat; z nią związałem te dobre dni i część kiepskich lat. Nie sposób więc przejść obojętnie obok jubileuszu miasta – uzasadnia Edward Kul.

foto: ilustracyjne: pixabay.com

Egzaminy na motocyklowe prawo jazdy w Kłodzku? O tym rozmawiano w starostwie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×