REKLAMA

Gmina Kłodzko: Jeździli z narkotykami

Policjanci na drodze krajowej nr 9, w Szalejowie Górnym zatrzymali do kontroli 2 obywateli Czech. Znaleziono u nich narkotyki.

Policjanci na drodze krajowej nr 9, w Szalejowie Górnym zatrzymali do kontroli 2 obywateli Czech. Znaleziono u nich narkotyki.

Jak informuje Wioletta Martuszewska - funkcjonariusze w kieszeni drzwi samochodu znaleźli środki odurzające. Przeprowadzone badanie wykazało, że jest to kilka porcji marihuany. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 8 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Gmina Kłodzko: Jeździli z narkotykami

Fot. KWP Wrocław

10 lat grozi 36-latkowi za uprawę marihuany. Co jeszcze znaleźli u niego policjanci?

Kłodzko: Na ul. Podgrodzie doszło do kolizji 2 aut. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Fot. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Fot. Kuźnia Talentów Kłodzkiej Koszykówki

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×