REKLAMA

Prokuratura chce do WKU

Być może kłodzka prokuratura w przyszłym roku będzie się przeprowadzać.

Śledczy chcieliby przenieść się do budynku przy ul. Bohaterów Getta, w którym przez wiele lat funkcjonowała Wojskowa Komenda Uzupełnień
- To znakomita lokalizacja, blisko sądu, więzienia i policji – mówi Jan Sałacki, szef Prokuratury Rejonowej w Kłodzku. - Budynek stoi pusty już rok, dlatego podjęliśmy wstępne rozmowy w tej sprawie – zaznacza. Aktualnie kłodzka prokuratura mieści się w budynku mieszkalnym, specjalnie zaadaptowanym w tym celu (pl. Chrobrego). Brakuje tam jednak pomieszczeń na archiwa. Budynek po WKU (na zdjęciu) też nie ma jednak wystarczającego metrażu. - Trzeba byłoby go rozbudować – zaznacza Sałacki.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Prokuratura chce do WKU

Samorząd województwa dolnośląskiego zaapelował do premiera Mateusza Morawieckiego o odpowiednie zaprojektowanie trasy S8, tak by w przyszłości możliwe było poprowadzenie od niej odnogi w kierunku Świdnicy, Wałbrzycha oraz węzła z budowaną drogą S3 w Bolkowie.

Z wyborczej walki o reelekcję w ostatniej chwili wycofał się Marek Szpanier, burmistrz Szczytnej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×