REKLAMA

Poszukiwany mężczyzna zatrzymany

Policjanci zatrzymali w bezpośrednim pościgu poszukiwanego mężczyznę.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około 21.00 przy ul. Hanki Sawickiej w Polanicy. W bezpośrednim pościgu policja zatrzymała 20-latka, który wyrwał 13-letnimu chłopcu telefon komórkowy. Jak się okazało w trakcie czynności 20-latek był też poszukiwany przez policję i został natychmiast skierowany do aresztu.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Poszukiwany mężczyzna zatrzymany

Obrazek użytkownika mmm
  • mmm
  • 14-06-2017

brawo policja wreszcie
Obrazek użytkownika Gawęda
  • Gawęda
  • 19-06-2017

Nie śmiej się dziadku z cudzego przypadku

Ulatniający się gaz może być zabójczy, dlatego należy być szczególnie ostrożnym przy jego używaniu. Lokatorzy jednego z budynków w miejscowości Ławica najedli się sporo strachu, kiedy okazało się, że z jednego z mieszkań ulatnia się gaz.

Czasopismo Wspólnota opublikowało ranking sfeminizowania samorządów. Pod lupę wzięto gminy, powiaty i województwa. Jeśli w jakimś samorządzie rządzą wyłącznie panie, przyznano mu 100 punktów (%), ale takich babskich rzeczpospolitych nie było. Za to 40 gmin i 7 powiatów otrzymało wskaźnik 0 procent, co oznacza zerowy udział pań w lokalnych rządach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×