REKLAMA

Biblioteka w nowej odsłonie

Od początku miesiąca możemy korzystać z wyremontowanych wnętrz biblioteki w Krosnowicach.

Z tej okazji wójt Zbigniew Tur przekazał bibliotekarce Stanisławie Wyspiańskiej-Skawinie wymarzony upominek - profesjonalny aparat fotograficzny, którym będzie mogła dokumentować wszystkie wydarzenia z czytelnikami. Wśród wielu gości, którzy gratulowali wytrwałości i zapału byli także przewodniczący Ryszard Jastrzębski, radna Wanda Piotrowska, dyrektorki przedszkola i szkoły w Krosnowicach: Joanna Nowaczyk oraz Joanna Bujak, a także prezes Towarzystwa Miłośników Krosnowic Franciszek Piszczek oraz pisarka Agnieszka Gil, która poprowadziła spotkanie autorskie. Biblioteka została wyremontowana w ramach partnerskiego projektu pn. „Rewitalizacja społeczna i przestrzenna Kłodzka i Krosnowic”. Filii nr 1 Biblioteki Publicznej w Krosnowicach dysponuje 14 tysiącami książek.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Biblioteka w nowej odsłonie

Bystrzyca jest mi o tyle bliska, że mieszkam w niej wiele lat; z nią związałem te dobre dni i część kiepskich lat. Nie sposób więc przejść obojętnie obok jubileuszu miasta – uzasadnia Edward Kul.

foto: ilustracyjne: pixabay.com

Egzaminy na motocyklowe prawo jazdy w Kłodzku? O tym rozmawiano w starostwie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×