REKLAMA

Biblioteka w nowej odsłonie

Od początku miesiąca możemy korzystać z wyremontowanych wnętrz biblioteki w Krosnowicach.

Z tej okazji wójt Zbigniew Tur przekazał bibliotekarce Stanisławie Wyspiańskiej-Skawinie wymarzony upominek - profesjonalny aparat fotograficzny, którym będzie mogła dokumentować wszystkie wydarzenia z czytelnikami. Wśród wielu gości, którzy gratulowali wytrwałości i zapału byli także przewodniczący Ryszard Jastrzębski, radna Wanda Piotrowska, dyrektorki przedszkola i szkoły w Krosnowicach: Joanna Nowaczyk oraz Joanna Bujak, a także prezes Towarzystwa Miłośników Krosnowic Franciszek Piszczek oraz pisarka Agnieszka Gil, która poprowadziła spotkanie autorskie. Biblioteka została wyremontowana w ramach partnerskiego projektu pn. „Rewitalizacja społeczna i przestrzenna Kłodzka i Krosnowic”. Filii nr 1 Biblioteki Publicznej w Krosnowicach dysponuje 14 tysiącami książek.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Biblioteka w nowej odsłonie

fot. KPP Kłodzko

3 promile alkoholu w organizmie miał 33- latek, który kierując rowerem stwarzał zagrożenie na drodze dla innych uczestników ruchu drogowego. Wczoraj popołudniu (poniedziałek, 25 maja) na terenie gminy Kłodzko funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który kierował rowerem. Jego zachowanie wskazywało, że jest w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu policjanci stwierdzili, że mężczyzna ma 3 promile alkoholu w organizmie. Za ten czyn grozi kara aresztu albo grzywny. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek.

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na klodzko24.eu
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×