REKLAMA

Remonty w Gminie Kłodzko

Fot. Gmina Kłodzko

Dwie duże i ważne inwestycje w gminie Kłodzko sprawdzał wójt Zbigniew Tur. Jedna to modernizacja drogi w Krosnowicach, druga – przebudowa mostu w Ołdrzychowicach Kłodzkich.

Droga w Krosnowicach, o której mowa, biegnie koło „Podhalanki” i dalej w kierunku kościoła, szkoły i osiedla. Inwestycja - finał planowany jest na koniec sierpnia - usprawni komunikację w tej części miejscowości i poprawi bezpieczeństwo użytkowników – pieszych i zmotoryzowanych.

Z kolei remont mostu przy ul. Kolejowej w Ołdrzychowicach Kł. rozpoczął się w tym miesiącu i potrwa do listopada.

Podczas tej gospodarskiej wizyty wójt Zbigniew Tur zapoznał się z postępem prac oraz przekazywał wykonawcom uwagi zgłaszane przez mieszkańców, którzy w czasie trwania robót, borykają się z wieloma niedogodnościami. Uczulał, aby w miarę możliwości robić wszystko, by te utrudnienia były możliwie najmniejsze.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Remonty w Gminie Kłodzko

Fot. KPP Kłodzko

47-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego jechał z prędkością 115 km/h w obszarze zabudowanym

Po jednej stronie sądowej sali były burmistrz Kłodzka, a obecnie wicewojewoda dolnośląski, po drugiej zwykły mieszkaniec Kłodzka, który - jak sam przyznaje - ma problemy z alkoholem. Sprawa dotyczy spadku po zmarłej trzy lata temu kłodzczance.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×