REKLAMA

Do żłobka za pół roku

foto: pixabay.com

- W mojej wiosce (Ołdrzychowice – przyp. red.) jest żłobek, ale nie przyjmują tam dzieci, choć z tego co słyszałam są wolne miejsca. Kiedy będę mogła zostawić tam swojego malucha – pyta nasza Czytelniczka.

Przewidywany termin utworzenia nowych miejsc w żłobku w Ołdrzychowicach planowany jest na kwiecień 2020 roku. - Obecnie placówka dysponuje 24 miejscami, natomiast przyjętych jest 21 dzieci. Wynika to z tego, że zgodnie z obowiązującymi przepisami jeśli w grupie jest dziecko poniżej pierwszego roku życia lub niepełnosprawne, to grupa może liczyć maksymalnie 5 osób – wyjaśnia Justyna Bytnar z biura promocji Urzędu Gminy w Kłodzku. - W żłobku są 3 grupy: 2x8 dzieci i 1x5 dzieci – wylicza urzędniczka i zaznacza, że kwietniowy zabór będzie oparty o listę rezerwową dzieci, które nie zostały przyjęte w ramach rekrutacji. O ewentualnych zmianach w naborze UG w Kłodzku będzie informował na swojej stronie internetowej i facebooku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Do żłobka za pół roku

fot. KPP Kłodzko

Mężczyzna pod nieobecności właścicieli włamał się do pomieszczeń gospodarczych budynku

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×