REKLAMA

Słój z kasą za przekleństwa

Dagmara Kaźmierska, bohaterka serialu „Królowe życia”, pomogła mieszkańcowi Ząbkowic Śl. Kłodzczanka pojechała do miasta krzywej wieży ze swoim przyjacielem Jackiem Wójcikiem oraz słoikiem pełnym pieniędzy.

Kłodzka celebrytka odwiedziła w Ząbkowicach Śl. pana Stefana. Towarzyszył jej Jacek Wójciak i ekipa telewizji TTV. Ząbkowiczanin 4 lata temu stracił nogę. Teraz porusza się na wózku inwalidzkim, ponieważ jego proteza, wykonana w Tarnowskich Górach, jest źle dopasowana. Pan Stefan nie ma pieniędzy, aby znowu pojechać do Tarnowskich Gór i porządnie dopasować protezę. - Ja jeździłam trochę na wózku. To jest dramat, tyłek boli - stwierdziła Dagmara Kaźmierska, która sama jest kontuzjowana po niedawnym wypadku samochodowym. Królowa życia i jej przyjaciel Jacek Wójcik długo rozmawiali z panem Stefanem i jego żoną o amputacji nogi i trudach życia. Potem pojawił się wątek finansowy. Przeklinali i płacili - I tu jest nasza historia - powiedział Jacek Wójcik. - Założyliśmy się z Dagmarką, że nie będziemy kląć. Po dwa złote za każde przekleństwo tu wrzucaliśmy - stwierdził kłodzczanin, pokazując słoik po ogórkach wypełniony bilonem, ale też kilkoma banknotami, wpłacanymi hurtowo za większą liczbę przekleństw. - Tu jest 800 złotych - powiedziała Dagmara i dorzuciła jeszcze 200 zł do pełnego tysiąca. - Ile tych kur... poleciało! - zaśmiał się Jacek i dał słoik żonie pana Stefana, Helenie. - Jakie to ciężkie - stwierdziła ząbkowiczanka. I jeszcze po dwa zł Goście rozmawiali jeszcze chwilę z gospodarzami. Pan Stefan demonstrował swój wózek inwalidzki. - Ja nie miałam takiej gumy. Pan ma, kur... na bogato - wykrzyknęła Królowa Życia. - Dwa złote! - zauważył Jacek. - No przecież powiedziała kur... - stwierdził. Teraz i on musiał dorzucić monetę do słoika. W taki właśnie sposób słoik zapełnił się po brzegi. Pokaźna kwota pozwoli panu Stefanowi na podróż do Tarnowskich Gór po nową protezę.

Zobacz co Królowa Życia powiedziała o Gabrielu Sewerynie w artykule

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Słój z kasą za przekleństwa

Kłodzko: To już pewne, Hania przed śmiercią była bita i kopana przez konkubenta swojej matki.

Fot. OSP Domaszków

Bystrzyca Kłodzka: W nocy wybuchł pożar w budynku wielorodzinnym. Zobacz zdjęcia z interwencji.

Fot. GDDKiA we Wrocławiu

Kłodzko: Który wariant drogi będzie w końcu realizowany? Odcinek Kłodzko - Ząbkowice zostanie jednak podzielony na dwie części.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×