REKLAMA

Dyżury w sprawie pieców

foto: pixabay.com

W każdą środę w godzinach 12.00-14.30 w sali ślubów w Urzędzie Miejskim w Polanicy-Zdroju dyżur pełni Anna Pokojowa, specjalista ds. obsługi klienta PGNiG.

Udziela ona informacji dotyczących zmiany sposobu ogrzewania mieszkań i domów w uzdrowisku. Szczegółowe informacje dotyczące programu wymiany kotłów mieszkańcy Polanicy-Zdroju mogą znaleźć na stronie BIP (www.bip.polanica.pl). Władze Polanicy - Zdroju od 2 lat wspierają wymianę pieców i kotłów na ekologiczne. Już na przełomie 2017 i 2018 roku wymienione zostały piece w 64 domach i mieszkaniach. Pieniądze na dofinansowanie tego przedsięwzięcia pochodziły z pożyczki, jaką uzdrowisko zaciągnęło z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Dyżury w sprawie pieców

Obrazek użytkownika D
  • D
  • 28-01-2019

Jak rozpalą porządnie atmosferę , to czego nie , damy czaduuu

Kłodzka biblioteka z ministerialną dotacją z programu partnerstwo dla książki.

2 miliony, siedem, a może jeszcze więcej?. Czy i jakie odszkodowanie uderzy w kłodzki samorząd?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×