REKLAMA

Dyżury w sprawie pieców

foto: pixabay.com

W każdą środę w godzinach 12.00-14.30 w sali ślubów w Urzędzie Miejskim w Polanicy-Zdroju dyżur pełni Anna Pokojowa, specjalista ds. obsługi klienta PGNiG.

Udziela ona informacji dotyczących zmiany sposobu ogrzewania mieszkań i domów w uzdrowisku. Szczegółowe informacje dotyczące programu wymiany kotłów mieszkańcy Polanicy-Zdroju mogą znaleźć na stronie BIP (www.bip.polanica.pl). Władze Polanicy - Zdroju od 2 lat wspierają wymianę pieców i kotłów na ekologiczne. Już na przełomie 2017 i 2018 roku wymienione zostały piece w 64 domach i mieszkaniach. Pieniądze na dofinansowanie tego przedsięwzięcia pochodziły z pożyczki, jaką uzdrowisko zaciągnęło z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dyżury w sprawie pieców

Program 500 plus kosztuje rocznie podatników ponad 24 mld zł, czyli dwa razy więcej niż uczelnie wyższe i aż 7 razy więcej niż kultura.

Dość dodatkowych opłat za wodę. Siedem wspólnot mieszkaniowych i 3 stowarzyszenia walczą o likwidację niesprawiedliwego podziały mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×