REKLAMA

Góry Stołowe. Radkowskie Skały zamknięte

Suche drzewa oraz wiszące gałęzie są niebezpieczne dla turystów

Fot. Wikipedia

Góry Stołowe. Ta informacja z pewnością nie spodoba się turystom, ale jest to konieczne. Pracownicy Parku Narodowego Gór Stołowych poinformowali, że z uwagi na suche drzewa oraz wiszące gałęzie w dniach 30 i 31 lipca szlaki zielony i niebieski na Radkowskich Skałach będą zamknięte. W trosce o bezpieczeństwo turystów obowiązuje całkowity zakaz wstępu na te właśnie szlaki. 

Przyjedź w góry autobusem

Pracownicy PNGS apelują także do turystów, aby w Góry Stołowe wybierali się autobusami. Wybierając autobus, mamy gwarancję oszczędzenia: czasu (nie tracisz go, szukając miejsca na zakorkowanych parkingach), nerwów (nie tracisz ich, szukając miejsca na zakorkowanych parkingach), pieniędzy (bo stracisz je, jeżeli po stracie czasu i nerwów, wreszcie uda Ci się znaleźć miejsce na parkingu).

Aktualny rozkład jazdy autobusów na trasach: z Nachodu (Rep. Czeska) do Karłowa, przez Kudowę Zdrój, z Kłodzka do Karłowa, przez Polanicę Zdrój, Kudowę Zdrój, i z Radkowa do Karłowa publkujemy w galerii znlaeźć można TUTAJ

 K.Golak

 

CZYTAJ TAKŻE:

<<Krowa wyszła na niecodzienny spacer...Na ósemkę>>

<<Wyłaczą nam prąd. Zobacz, gdzie zabraknie światła>>

<<Poważny wypadek na noworudzkiej obwodnicy. Co się wydarzyło?>>

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Góry Stołowe. Radkowskie Skały zamknięte

Fot. Czytelnicy

Strachocin: Czołowe zderzenie dwóch aut, są poszkodowani.

Kobiecym Okiem: Letnie wydanie naszego magazynu cieszy się dużym zainteresowaniem. Już teraz możesz obejrzeć go w wersji cyfrowej.

W Kłodzku powstała dyskoteka. Dziś nastąpi jej otwarcie. Jak wygląda?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×