REKLAMA

Policzą bezdomnych

foto: pixabay.com

W nocy z 13 na 14 lutego będą liczyć bezdomnych. Kierownicy naszych ośrodków pomocy społecznej mówią, że problemu bezdomności u nas praktycznie nie ma.

Będzie to ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych. Ma ono pomóc w określeniu obecnej skali bezdomności w kraju. W miastach i gminach powiatu kłodzkiego osób bez dachu nad głową jest niewiele (kilka) bądź nie ma wcale. Pracownicy OPS-ów porachują bezdomnych w porozumieniu z policją oraz strażą miejską. Kierownicy OPS-ów mają wiedzę o osobach, które są bezdomne, a aktualnie nie przebywają w schroniskach, pomimo, że są do nich kierowane. Wiedzą, że taka osoba przebywa lub śpi u znajomego. Policja i straż miejska na bieżąco odbierają sygnały od mieszkańców jeżeli ktoś np. śpi na klatce schodowej, próbuje wejść do piwnicy czy na strych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Policzą bezdomnych

Obrazek użytkownika M.k
  • M.k
  • 10-02-2019

Panie Jerzy przy Michale będzie Pan wyglądał jak ten biedak na w/pokazanym zdiściu .TU jest raj życie na maksa kasa jedzenie trunki wsxustko na maksa A tam tylko grupka trzymająca władze jak Jacek KARAMBA szpieg z krainy DESZCZOWCÓW i Jas zwany strachem na wróble ci mają wszystko szczególnie KARAMBA przebiera jak w ulegalkach a Panu okruchy z pańskiego stołu widzi Pan od szefa dostał Pan kasę i miał Pan raj .Dawaj Pan do szefa

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×