REKLAMA

Radni listy piszą

Dwaj kłodzcy radni, Stanisław Bartczak i Bogusław Procak, pod koniec kwietnia rozpoczęli kampanię w obronie lokalnej gospodarki. Dołączył do nich Krzysztof Mąka. Trójka radnych z klubu PiS rozesłała do mieszkańców Kłodzka 5 tys. 470 listów.

Mieli chodzić po domach i rozdawać ulotki z apelem o popieranie polskich produktów i usług, bo – jak napisali - skorzysta na tym nie tylko polski przedsiębiorca, ale także pracownicy, budżet państwa i samorządy, czyli wszyscy. Szybko jednak zmienili sposób dostarczania apelu. - Rozmawialiśmy z wieloma rodzinami, ale postanowiliśmy - ze względów sanitarnych - nasz apel dostarczyć pocztą – wyjaśnia radny Bartczak. - W międzyczasie dołączył do nas trzeci radny, Krzysztof Mąka – dodaje kłodzki samorządowiec. Radni chcą dotrzeć także do właścicieli sklepów i zakładów usługowych, aby te podmioty również miały na uwadze korzystanie z towarów i usług z naszej Kotliny Kłodzkiej. Dotychczas trójka radnych wysłała już 5 tys. 470 listów. Samorządowcy z własnych kieszeni zapłacili za to Poczcie Polskiej 1148 zł. Jak apel samorządowców przyjmują mieszkańcy Kłodzka? Pozytywnie, choć jedno ale im, a właściwie Bartczakowi, wytknęli. - Radny Bartczak chyba jako jedyny nie wziął udziału w akcji roznoszenia maseczek seniorom – mówi mieszkaniec ul. Korytowskiej. – Skoro chodził z apelami, to mógł także wziąć maseczki i je roznieść, tak jak inni samorządowcy. Wiem, że z klubu PiS maski roznosiła radna Kobak i radny Mąka. Oni mogli przyłączyć się do akcji burmistrza Piszki i odłożyć na bok różnice polityczne. A radny Bartczak? - pyta mieszkaniec Kłodzka.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Radni listy piszą

Obrazek użytkownika MK
  • MK
  • 22-05-2020

BARTCZAK TO PEWNY BURMISTRZ POKONA W 1 TURZE PISZKO .BARTCZAK TO DZISIAJ NAJBARDZIEJ WYKWALIFIKOWANY KANDYDAT NA BURMISTRZA .NIEMA W MIEŚCIE MOCNIEJSZEGO I TAK SKUTECZNEGO NAJWIĘCEJ INTERPELACJ NAJWIĘCEJ ZAPYTAŃ NAJWIĘCEJ PETYCJI NAJWIĘCEJ UCHWAŁ .NAJWIĘCEJ AKTYWNOŚCI NA SESJACH KOMISJACH ..LUBIĘ KŁODZKO PANIE ŚLAK CZAS ODDAĆ WŁADZĘ FACHOWCOM .
Obrazek użytkownika MK
  • MK
  • 22-05-2020

PKS ma problemy ?szybko znikną dajcie tam na Prezesa Bartczaka on w mig postawi na nogi firmę to profesjonalista najlepszy najskuteczniejszy i najmądrzejszy w mieście i powiecie .

fot. KPP Kłodzko

3 promile alkoholu w organizmie miał 33- latek, który kierując rowerem stwarzał zagrożenie na drodze dla innych uczestników ruchu drogowego. Wczoraj popołudniu (poniedziałek, 25 maja) na terenie gminy Kłodzko funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który kierował rowerem. Jego zachowanie wskazywało, że jest w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu policjanci stwierdzili, że mężczyzna ma 3 promile alkoholu w organizmie. Za ten czyn grozi kara aresztu albo grzywny. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek.

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×