REKLAMA

Monitoring, łazienki i automatyczne bramy.

foto: pixabay.com

Minęło dziewięć miesięcy odkąd kłodzki Ośrodek Sportu i Rekreacji stał się osobną jednostką. Czas na podsumowanie.

Zmiany zaczęto od remontu Domu Wycieczkowego. Wyremontowano pokoje, tak że obecnie w każdym z nich znajduje się łazienka. Przygotowano także zaplecze treningowe. Przeprowadzono renowację boisk trawiastych – łącznie 25 tysięcy metrów kw. – Od samego początku mamy pomysł i wiemy, co chcemy osiągnąć – mówi Tomasz Pełyński prezes ZAMG – spółki, która zarządza Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kłodzku. – Sukcesywnie realizujemy kolejne remonty. Przede wszystkim musieliśmy zadbać o bazę noclegową. Już teraz widać tego efekty, z naszej oferty noclegowej korzysta ponad 60 proc. więcej osób niż jeszcze rok temu – dodaje. Poprawione zostało bezpieczeństwo. Zamontowano nowe, zautomatyzowane bramy, częściowo naprawiono ogrodzenie, pojawił się też wysokiej jakości monitoring. Zmodernizowano kotłownię, zadbano o warsztaty, dzięki którym większą część prac można wykonać we własnym zakresie. – Zlecone zostało przygotowanie projektu przebudowy boiska ze sztuczną murawą i budową nowego oświetlenia. Szacunkowy koszt inwestycji to 2,5 mln zł – mówi Bogdan Bachmatiuk, koordynatorem ds. technicznych i sportowych ZAMG. – Będziemy starać się pozyskać na ten cel środki zewnętrzne, inwestycja będzie realizowana w kolejnych latach.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Monitoring, łazienki i automatyczne bramy.

Nowy rok zachęca do zaczynania nowych rzeczy i to bez względu na wiek. Dlatego już w styczniu kłodzka biblioteka zaprasza aktywnych seniorów do zapisywania się na pierwsze w tym roku kursy: e-senior oraz Akademia Umysłu.

foto: pixabay.com

W roku 2019 Biblioteka Publiczna Gminy Kłodzko w Ołdrzychowicach otrzymała dofinansowanie na remont i przebudowę filii w Wojborzu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×