REKLAMA

Nowa Ruda: Zderzenie autobusu z osobowym BMW

Nowa Ruda: W zderzeniu uczestniczył autobus wiozący dzieci

Fot. OSP Bożków

Nowa Ruda: Samochód osobowy zderzył się z autobusem. Dowiedz się więcej o zdarzeniu.

Nowa Ruda: W czwartek, 21 stycznia około godziny 7.47 rano doszło do wypadku we wsi Bożków. Sprawdź, co się tam stało. 

 

Akcja strażaków

W godzinach porannych we wsi Bożków, w gminie Nowa Ruda doszło do zderzenia autobusu szkolnego z samochodem osobowym. Po przyjeździe, strażacy nie zastali na miejscu dzieci. Okazało się, że pasażerom autobusu nic się nie stało i włącznie z nauczycielką pojechali do szkoły zastępczym autobusem. Pojazd został podstawiony na miejsce zdarzenia. Prawdopodobnie do szkoły jechało około 30 dzieci. Samochodem osobowym marki BMW jechała jedna osoba. Udzielono jej kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG Nowa Ruda, jeden z OSP Bożków i jeden z OSP Nowa Ruda. 

 

Miejsce zderzenia

 

 

OSP w roku 2020

Bilans pracy OSP w naszym powiecie przedstawia się w następujący sposób. W powiecie kłodzkim w roku 2020 odnotowano 3 tys. 772 interwencje w tym: 905 pożarów, 2 tys. 725 miejscowych zagrożeń i 142 fałszywe alarmy. We wszystkich tych zdarzeniach – obok straży zawodowej - brali udział druhowie z OSP. Najwięcej wyjazdów na swoich kontach odnotowali ochotnicy z Nowej Rudy - Słupca i Polanicy-Zdroju.

Natalia Kołodziej

 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcia z wypadku na ul. Letniej w Kłodzku

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowa Ruda: Zderzenie autobusu z osobowym BMW

Kłodzko: Palą się pustostany na terenie kłodzkiego PKS-u. Zobacz zdjęcia z akcji.

Powiat Kłodzki: Mieszkańcy mogą liczyć na zorganizowanie wesel w tym sezonie letnim, ale kiedy dokładnie?

KPP Kłodzko

Polanica-Zdrój: Tym razem praworządność nie opłaciła się mieszkańcowi powiatu kłodzkiego. Zgłosił włamanie i sam przy okazji wpadł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×