REKLAMA

Małek w Kłodzku

Były trener Trojana Lądek-Zdrój szkoleniowcem seniorów Nysy

W minioną niedzielę ogłoszono decyzję, że trenerem pierwszego zespołu Nysy będzie Edward Małek. Zastąpił on na tym stanowisku Pawła Adamczyka, który zrezygnował z tej funkcji.

Edward Małek to szkoleniowiec drugiej klasy piłki nożnej. Jako zawodnik występował na pozycji bramkarza. W rozgrywkach juniorskich bronił barw Pafawagu Wrocław oraz Victorii Świebodzice (ligi dolnośląskie). Z zespołem ze Świebodzic występował na trzecioligowym poziomie, podobnie jak w Polonii Świdnica. Karierę zawodniczą zakończył w Odrze Brzeg. Był także zawodnikiem (a później trenerem) piłki ręcznej. Grał w trzecioligowym Pionierze Wrocław i Odrze Brzeg.

Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu "Gazety Kłodzkiej" nr 303.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Małek w Kłodzku

fot. KPP Kłodzko

Mężczyzna pod nieobecności właścicieli włamał się do pomieszczeń gospodarczych budynku

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×