REKLAMA

Koła Gospodyń Wiejskich dostaną kasę za szczepienia

Kwota dofinansowania jednego festynu wynosi 8 tys. zł

Fot. Pixabay

Koła Gospodyń Wiejskich dostaną kasę za szczepienia. Mogą też sporo wygrać. Ile dokładnie?

Koła Gospodyń Wiejskich w ramach promocji szczepień od piątku mogą składać wnioski o dofinasowanie organizowanych w tym celu wydarzeń. Kwota dofinansowania 1 Festynu wynosi 8 tys. zł, a czas jego trwania nie może przekroczyć 3 dni. Koła Gospodyń Wiejskich zgłaszają akcję promocyjną do powiatowych biur Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Koło musi spełnić jedynie kilka warunków m.in. umożliwić zaszczepienie się uczestników przez minimum 5 godzin dziennie oraz zapewnienie przyjęcia 2 dawki, poinformować o wydarzeniu, a także zorganizować minimum 3 atrakcje dla uczestników wydarzenia z listy podanej przez ARiMR.

Jak poinformował rząd cały budżet wynosi 40 mln zł, a pieniądze można zdobyć według zasady „kto pierwszy, ten lepszy”, do wyczerpania puli pieniędzy, jak informuje rząd.

Jaki jest warunek wzięcia udziału w konkursie?

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zaszczepienie minimum 100 osób pierwszą dawką podczas Festynu. Liczba osób zaszczepionych podczas wydarzenia obliczana jest przez Centrum e-Zdrowia na podstawie wystawionych e-kart szczepień z numerem wpisu do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich danego koła gospodyń wiejskich w polu „Informacje dodatkowe”. Dodatkowy element programu #SzczepimySię z KGW to konkurs na najładniejsze zdjęcie z Festynu promującego szczepienie przeciw COVID-19. Najładniejsze zdjęcie zostanie wybrane w drodze głosowania, które będzie możliwe od 1 września przez stronę gov.pl/szczepimysie/kgw. Najładniejsze zdjęcie zostanie wybrane w drodze głosowania, które będzie możliwe od 1 września przez stronę gov.pl/szczepimysie/kgw.

Wśród Kół Gospodyń Wiejskich będą rozlosowane nagrody. Takie koło, które uzyska pierwsze miejsce, otrzyma 100 tys. zł. Za drugie i trzecie miejsce po 50 tys. zł. Nagrody przewidziane są nawet dla tysiąca KGW.

CZYTAJ TAKŻE:

<<Jadący w stronę Czech mogli być nieco zdziwieni. Po ulicy spacerowała krowa>>

<<Chcesz wystąpić w serialu Netflixa? Zgłoś się>>

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Koła Gospodyń Wiejskich dostaną kasę za szczepienia

Obrazek użytkownika wolnyczlowiek
  • wolnyczlowiek
  • 02-08-2021

Kto się sprzedaje dla kasy jest zwykła prostytutką. Dwoją się i troją aby ,,zachęcić" do zastrzyku śmierci i przeprowadzaniu eksperymentów medycznych. WSTYD !!!!

Fot. Czytelnicy

Strachocin: Czołowe zderzenie dwóch aut, są poszkodowani.

Kobiecym Okiem: Letnie wydanie naszego magazynu cieszy się dużym zainteresowaniem. Już teraz możesz obejrzeć go w wersji cyfrowej.

W Kłodzku powstała dyskoteka. Dziś nastąpi jej otwarcie. Jak wygląda?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×