REKLAMA

6 mln na kanalizację

foto: pixabay.com

Mateusz Jellin, burmistrz Polanicy-Zdroju oraz Andrzej Tołyż, prezes Przedsiębiorstwa Wodno-Melioracyjnego w Ząbkowicach Śląskich, podpisali umowę na realizację zadania pn. „Budowa i modernizacja sieci kanalizacji deszczowej na terenie Polanicy-Zdroju”.

- Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne wraz z Zakładem Inżynierii Sanitarnej Winsan ze Ścinawki Średniej będą wykonawcami tego zadania. To ogromna inwestycja, której wartość opiewa na prawie 6 mln zł. Przyczyni się ona do znaczącej poprawy jakości infrastruktury miasta – informuje burmistrz Jellin. - Nie byłoby to możliwe, gdyby nie dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego – dodaje polanicki samorządowiec.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 6 mln na kanalizację

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. UM Bystrzyca Kł.

Pieniądze z Funduszu będzie można wykorzystać na inwestycje, takie jak remonty szkół i przedszkoli, inwestycje w wodociągi i kanalizację, drogi, chodniki i in.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×