REKLAMA

Wieczór z komedią

Dwa dobre filmy w kinie "Dąbrówka".


Filmy "Hotel Marigold" (godz. 17.00) oraz "Sylwester w Nowym Jorku" (godz. 19.00) będzie można obejrzeć 8 grudnia w kinie "Dąbrówka".

"Hotel Marigold" to brytyjska komedia opowiadająca o grupie emerytowanych Anglików, którzy wyruszają w podróż do ekskluzywnego hotelu w Indiach. Polska premiera odbyła się w czerwcu 2012 roku.

Przeczytaj: Maraton horrorów w Nowej Rudzie

"Sylwester w Nowym Jorku" to amerykańska komedia romantyczna z udziałem Roberta De Niro oraz m.in. Ashtona Kutchera.  

Co ważne, bilety na seanse kosztują tylko 5 zł.


lOatxKISurA

Sprawdź:

Repertuar Cinema 3D od 30 listopada
Repertuar kina "Dąbrówka" na grudzień

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wieczór z komedią

Patryk Wild, radny sejmiku województwa dolnośląskiego spotkał się z władzami gmin Nowa Ruda i Radków. Omawiano koncepcję przejęcia linii kolejowej od samorządów i ponownego uruchomienia Kolei Sowiogórskiej. Ujawniamy pierwsze szczegóły tej reaktywacji.

Magdalena Wielczyk to pierwsza w historii Kolei Dolnośląskich kobieta, która poprowadzi pociągi i szynobusy w białożółtych barwach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×