REKLAMA

Elektroniczna tablica prognozująca czystość powietrza

Elektroniczna tablica zamontowana została przy lądeckim Ratuszu

Urządzenie to, za pomocą sygnału GSM, prezentuje - na podstawie zgromadzonych danych w stacji pomiarowej w Kłodzku - prognozę jakości powietrza dla Lądka-Zdroju (stan na określoną godzinę, podaną na wyświetlaczu).
Pojawienie się elektroniczej tablicy w Kurorcie Lądek-Zdrój nie jest przypadkowe i związane jest ze ścisłą współpracą lądeckiego samorządu z instytucjami, które monitorują oraz pracują nad rozwiązaniami dotyczącymi poprawy jakości powietrza na Dolnym Śląsku.
Działanie to - mimo charakteru wyłącznie prognozy - wpisuje się w szereg przedsięwzięć podjętych w Lądku-Zdroju na rzecz poprawy jakości powietrza w uzdrowisku oraz poprawy świadomości i edukacji ekologicznej społeczeństwa.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Elektroniczna tablica prognozująca czystość powietrza

Obrazek użytkownika Sebastian
  • Sebastian
  • 04-03-2017

Ten smog to jest pic na wode.Chodzi o to żeby ktoś z zagranicy przejął kopalnie w Ludwikowicach.Obudzcie się kiedys w kazdym domu czy mieszkaniu czyli w każdym pokoju był piec bo nei bylo centarnego ogrzewania i nie było żadnego smogu.
Obrazek użytkownika Alek
  • Alek
  • 04-03-2017

Wszystko by im oddali za darmo i bez wojny . A swojego to pilnują jak oka w głowie i żeby u nich się tylko działo i rozwijało . STAWIAJCIE W WYBORACH NA PATRIOTÓW !!!
Obrazek użytkownika 098
  • 098
  • 08-03-2017

Smog

Centrum Zdrowia w Bystrzycy

Mieszkaniec Bystrzycy napisał skargę do Narodowego Funduszu Zdrowia. Sprawa jest badana.

Zwolnieni z pracy funkcjonariusze mówią: jesteśmy niewinni i czekają na proces, który nie może ruszyć.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×