REKLAMA

Nic miłości nie pokona

Państwo Anna i Stanisław Kisile

Państwo Janina i Tadeusz Borkowscy

Za nami kolejne jubileusze w naszej gminie. Tym razem wójt Stanisław Longawa, przewodniczący Zbigniew Tur oraz wiceprzewodnicząca Mariola Kozak odwiedzili złotych i diamentowych małżonków

Państwa Annę i Stanisława Kisilów z Jaszkowej Dolnej (50 lat ślubu) oraz Janinę i Tadeusza Borkowskich z Krosnowic (60 lat ślubu).
Ten piękny zwyczaj wszedł już do tradycji. Dzięki takim spotkaniom wójt jest bliżej mieszkańców, ich problemów, ale także szczęścia, które chcą dzielić z innymi. Jest to idealny moment na rozmowę i refleksję.
Drogim Jubilatom życzymy jeszcze wielu wspólnych lat w zdrowiu! Jednocześnie gratulujemy niezwykłej cechy, czy też umiejętności jaką jest radość z „małych, codziennych rzeczy”. Dzisiejszemu pokoleniu tego brakuje, a szkoda… Na szczęście jest z kogo brać przykład!

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Nic miłości nie pokona

Obrazek użytkownika POWÓDZ 1997
  • POWÓDZ 1997
  • 18-04-2017

WŁADZE GMINY KIEDY USZCZELNICIE WAŁY PRZECIWPOWODZIOWE NA NYSIA KŁODZKIEJ W KROSNOWICACH DO WAS NALEŻY ZAŁATWIENIE TEJ SPRAWY
Obrazek użytkownika 2017
  • 2017
  • 18-04-2017

Odnoszę wrażenie, że gminę dopadła zapaść remontowo- inwestycyjna.

fot. ilustracja/archiwum

Kilkadziesiąt osób ewakuowanych, jedna w szpitalu i kilka jednostek Straży Pożarnej na miejscu – to bilans pożaru, do którego doszło 26 czerwca w Bystrzycy Kłodzkiej.

fot. archiwum/ilustracja

Nie miał szczęścia kierowca samochodu marki Volkswagen, który wjechał w policyjny motocykl. Do zdarzenia doszło w miejscowości Szczytna, 24 czerwca około 15.00.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×