REKLAMA

OPS w pośredniaku

Ośrodek Pomocy Społecznej gminy wiejskiej Kłodzko przeprowadził się.

Od 5 czerwca pracuje w nowym miejscu, po sąsiedzku z Urzędem Gminy przy ul. Okrzei. Wejście do OPS-u znajduje się od strony placu zabaw (dawne wejście do Powiatowego Urzędu Pracy). Biura znajdują się na pierwszym piętrze.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): OPS w pośredniaku

Fot. KPP Kłodzko

Komisariat Policji w Lądku-Zdroju publikuje wizerunek mężczyzny, który został zarejestrowany przez kamerę monitoringu w Lądku-Zdroju, gdzie doszło w sierpniu bieżącego roku do podpalenia samochodów marki Iveco Daily oraz Nissan Micra.

Policjanci proszą o informację od osób, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, który może mieć związek ze zdarzeniem lub mają wiedzę na temat dokonanego przestępstwa. Informacje można przekazywać również anonimowo.

Fot. polska-org.pl

Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku co najmniej do piątku, 23 października, będzie zamknięty. Placówka, w której jest szkoła podstawowa i liceum przeszła na nauczanie zdalne. Powód? Pozytywne wyniki testów na koronawirusa u czterech nauczycieli. - Sama poprosiłam sanepid o wydanie takiej decyzji, bo po prostu nie miałam kadry, aby dalej nauczać w normalnym trybie - mówi Iwona Lemiesz, dyrektor placówki. - Teraz kolejni nauczyciele czekają na wynik testów. Mam dzieję, że do końca tygodnia wszystko się wyjaśnia – dodaje.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×